Wpis z mikrobloga

@Elec: przeanalizujmy, mówisz o zadanych obrażeniach. Ale popatrz na przyjęte obrażenia, wasz team dostawał zanacznie więcej dmg. Podejrzewam, że grab blitza, klatka lux, kokon elise, slow nasusa, granat dymny gravesa - i jak ktoś z was nie miał flasha - to dostawał przysłowiowy #!$%@? i "feedował". Przy okazji Anka - widać, że nie potrafi farmić i pushować - 89cs - 55k dmg vs lux 128 cs - 108k dmg.
Więc -
Pobierz atna-nefarious - @Elec: przeanalizujmy, mówisz o zadanych obrażeniach. Ale popatrz na...
źródło: comment_6nvDMcXcZozQqskcTIT7cLfsp9IkQlzR.jpg
@atna-nefarious: Że ci się chciało :D
Moja taktyka opierała się na ance robiącej stun ultem i mnie który się wbija w przeciwną drużynę. Lux i Graves padliby bez problemu po takim wejściu i jedynym zagrożeniem byłaby Elise. Po to było AP i Zhonya która byłaby za parę minut gdyby gra nie dobiegła końca. Co według ciebie miałem budować? Armor? Magic res? I tak bym dostał bursta, nawet prawdziwy tank by tego
@Elec: Chciało mi się - Gadałem przez telefon i montowałem w paincie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z mojego doświadczenia - grałem trochę swainem na topie, build order powinien się składać z 1-2 itemów ap/hp, reszta full tank + max CDR.
Rylai (ap+hp+extra slow) potem spirit visage, frozen heart, zhonya. Extra liandrys / abbysal jeżeli potrzebujesz więcej, więcej i więcej.
W zależności od przeciwnika buty mercury albo
@atna-nefarious: Robię CDR na swainie, tylko trochę później. I robię do 30%. Generalnie Rod of Ages ma być jak najszybciej i nie ma od tego odstępstw. Później wszystko jest sytuacyjne. Abbysal/Spirit Visage/Frozen Heart buduję tylko i wyłącznie jeśli mam problemy. Zhonya jest OP bo ult.
@Elec: hmh to było do przewidzenia - nie ważne jak zagrasz na topie, jeżeli bot feednał cait 9/1 i lux mid jest 7/1 to swainem do lategame nie dociągniesz. Pozostaje grać jungle i carrować wszystkie linie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-