Wpis z mikrobloga

@Elec: Jak ja gram to mid nigdy prawie przy buffie nie pomaga. Chyba że raz na jakiś czas ktoś z własnej woli, ale to bardzo rzadko więc nie wiem co w tym dziwnego.
@brejak: @RX93: No to pozwólcie, że was oświecę. Od mniej więcej pół roku nie robi się już żaby jako pierwszej tylko zaczyna od razu od buffa. I teraz punkt kulminacyjny, uwaga nie uwierzycie: mid i top mają do buffa identyczną odległość.

@ChomikSon: Co to zmienia? Nie flejmię, przewiduję przyszłość bo bawi mnie jak ktoś feeduje a ja od początku gry wiem, że tak będzie.
@Elec: spójrz kiedyś jak szybko miniony na midzie zaczynaja tłuc sie między sobą, a kiedy na topie. Może jeszcze nie doszedłeś do tego etapu, ale posiadanie 2 lvl przed przeciwnikiem jest dosyć kluczowe = bycie pierwszym na lejnie pomaga w tym
@Elec: No to pozwól, że cię oświecę mimo że mają tę samą odległość to top jest dłuższy i miniony na midzie szybciej dochodzą do środka linii więc jak mid pomoże to może zostać przepushowany i stracić troche farmy albo nawet exp.
@Elec: Może i nie, ale czy te dodatkowe 100dmg w potwora jest powodem żeby od początku narzekać na mida, zwłaszcza że jak już wspomniałem mało kto pomaga jako mid i nawet jungler nie oczekiwał od niego pomocy.
@Elec: trwa za długo. Mógłbym ci teraz przyznać rację, bo na silverze i tak nie wiecie na czym to wszystko polega - ale zawsze jestem zdania, że lepiej uczyć się dobrych nawyków, niż potem te złe zmieniać. Pullowanie z mida daje przewagę przeciwnemu midlanerowi, zawsze. Dla udowodnienia moich słów, sprawdź streamy od pro graczy i zobacz, czy pullują z mida.