Wpis z mikrobloga

Wytłumaczenie też. To samo dziecko zapytali mnie, czy ja uważam, ze jej się to przyda. Ona czyta, nie wiem jak duzo. Natomiast wydaje mi się, że sam czytnik ja rozczaruje, bo ona lubi bajery, rodzice dbają by miała wszystko -tablet, dobry telefon, laptop. Obawiam się tylko, że w jej przypadku to może być tydzień zajarania, a później 6-7 stow poleci w błoto.
@kote: Wystarczy kupić jakiś tani model Kindle za 200/300 zł. Moim zdaniem czytnik to najlepszy prezent jaki można dostać. Każdemu niezależnie od wieku i wymagań będzie odpowiadał. W końcu to forma książki.

Dobrze i ładne wydana książka sprawia o wiele więcej radość. Po latach jak się na nią popatrzy na półce to przyjdą miłe wspomnienia związane z czasem keidy się ją dostało.


@feliczita: Pozostaje pytanie czy książki kupujesz aby ładnie
@Vault-Tec: wątpię, żeby rodzice jej kupili bezdotykowy model za 300 zł. Raczej będą chcieli bajerów itd, więc kupią droższy. Obawiam się tylko, że dziecko się rozczaruje bo wyobraza sobie, że to jest taki tablet tylko do czytania.
@Vault-Tec: szczerze wątpię, rodzina ze wsi, tata typowy Janusz z piwem w ręku co wieczór, mama typowa Grażynka, zajmuje się domem itd, nie wiem, czy czyta książki... wujek na pewno nie.
@Lilitu: to nie ja kupuję prezent, ja mam czytnik, ona widziala go u mnie i dzwoniła pytać, czy ja uważam, że jej się to przyda. Nie znam wielu 15-latkow, nie wiem co dla nich jest ważne...