Wpis z mikrobloga

1245001 - 5 - 7 = 1244989

Nie ogarniam tej pogody w Polsce. Na zachodzie 6 stopni i piękna pogoda, a u mnie na dzikim wschodzie napierdziela śnieg od wczoraj. Jeszcze, żeby był mróz to by było spoko, a tak 1 stopień i wszystko się rozpuszcza :(.

Statystyki:

Dystans: 5 km
Czas: ◷00:20:33
Średnie tempo: 4:12 min/km
Średnia prędkość: 14,23 km/h
Kalorie: 335 kcal

Dystans: 7 km
Czas: ◷00:38:05
Średnie tempo: 5:22 min/km
Średnia prędkość: 11,16 km/h
Kalorie: 518 kcal

W tym tygodniu to już 35km!
#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz civi88 - 1245001 - 5 - 7 = 1244989

Nie ogarniam tej pogody w Polsce. Na zachodzie 6 ...
źródło: comment_9tZ5B4vv8BeOZiIJD0vaHFdqrHoyqRVT.jpg
  • 11
Nie wiem do kogo ty masz pretensje.moja dobra rada jak ci się coś nie podoba to przeprowadź się na zachód.a na przyszłość jak będziesz narzekał na zarobki to zmień prace itp.
Naprawdę urzekła mnie ta historia ten post=śmieć. A jak mam to rozumieć jak nie pretensje? Co pochwalił się swoimi zbędnymi przemyśleniami? Żenada!!! Nie mam nic do kolegi ale z takimi pierdołami wyskakiwać, takie głupie przemyślenia lub zażalenia to dla siebie niech zostawi. A jak ktkoś z tym na forum wyskakuje to dla mnie to są pretensje o byle gó..... Do niewiadomo kogo.
A jak ktkoś z tym na forum wyskakuje to dla mnie to są pretensje o byle gó..... Do niewiadomo kogo.


@Lucini: Pół Polski narzeka na pogodę, drugie pół narzeka na drogi, "trzecie pół" na polityków, a Ty narzekasz na narzekającego... Zdałeś test na 100% Polaka.
Jaki ty mądry przeczytaj moja poprzednią wiadomość jeszcze raz a jak nie zrozumiesz to jeszcze raz i tak do skutku.już za dużo czasu zmarnowałem na ten bezsensowny post.a ty metaxy wydaje mi się, że inteligentniejszy od tego postu to nie jesteś broniąc go.
Jaki ty mądry

@Lucini: a dziękuję, dziękuję.

wydaje mi się, że inteligentniejszy od tego postu to nie jesteś broniąc g

@Lucini: Oddychaj... I naucz się odpowiadać, bo bawisz się w cichociemnego. EOT, bo kolega jakiś nabuzowany.