Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/3480109/walesy-w-podstawie-z-historii-nie-ma-sa-pilecki-kordecki-kwiatkowski/

Wałęsy w podstawie z historii nie ma. Są Pilecki, Kordecki, Kwiatkowski…

Jak można opowiedzieć historię Polski nie wymieniając Lecha Wałęsy? Minister Anna Zalewska to potrafi. W podstawie programowej do nauczania historii w nowej szkole podstawowej nazwisko lidera "Solidarności" nie pada. Są: Dobrawa, przeor Kordecki, niezłomny Pilecki, a nawet minister Kwiatkowski.


Tak jak pisałem wcześniej według nowej historii to Piotrowicz obalił komunizm.

#historia #neuropa #polityka
k1fl0w - http://www.wykop.pl/link/3480109/walesy-w-podstawie-z-historii-nie-ma-sa-pil...

źródło: comment_eHIZalpLWVEhaOJIUrKz3ukJjALq7iru.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i cudownie, mi w szkole wpajali jaki to wałęsa nie jest bohater, a okazał się zwykłym konfyndemtem. Nie szanuję i nie chcę aby ktokolwiek uczył się o nim. No chyba, że będzie wszystko napisane, sprawa z ruskimi itp
  • Odpowiedz
Wałęsę można lubić lub nie, co nie zmienia faktu że odegrał istotną rolę w historii naszego kraju. Czy była to rola pozytywna czy negatywna, to już inny temat.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: siedź 24/7 na #polityka, wklejaj memy które zakłamują historię


@julasck: doceniam Twoją opinie ale się nie zgadzam
chociaż konto założyłem po to żeby śledzić i uczestniczyć w politycznych debatach
  • Odpowiedz
@k1fl0w: niezaleznie od oceny Walesy to niewatpliwie byl wazna postacia w procesie przemiany ustrojowej wiec nieuwzglednienie go w podreczniku jest absurdalne
  • Odpowiedz
Ojej, jaka ofensywa lewactwa z #neuropa :D i ich alternatywnej wersji historii, która pada jak domek z kart. Chcecie Bolka jako bohatera to sobie go miejcie, ale wystarczy już ogólnonarodowego zakłamywania historii.
  • Odpowiedz
@julasck: Białkow pokazał jaka jest linia programowa Wykopu. Teraz idą szekle bo PO "odbija internety" to jest jeszcze większa motywacja. Myślę że widać wyraźnie, że te i inne zakłamane czy zmanipulowane wykopy (vide fałszywe cytaty) nie są dziełem przypadku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Piotrowicz obalił komunizm? Sami się nakręcacie neuropki i prawaki. Komunizm po prostu zbankrutował. W ZSRS, a skoro tam to i pozbyły się sierpa i młota na sztandarach kraje uzależnione. Ale w uzależnionych krajach żadnego obalania nie było. Płynne przejście, ci sami ludzie. Wałęsa to co najwyżej flaszkę z Michnikiem obalił, a nie komunizm.
  • Odpowiedz