Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Niech wprowadzają, nie jestem z tego faktu bardzo zadowolony, z drugiej strony też mi to nie wadzi bo pieniędzy z bankomatu nie wypłacam prawie wcale (a jeśli już to ponad 100 złotych), a posiadanie bezpłatnego, dożywotniego (prawdopodobnie) Aquariusa raczej rekompensuje mi stratę tych kilku złotych w skali roku.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: Powinniście dostać nagrodę dla najgorszego profilu na portalu społecznościowym. Serio, to co wasz profil tutaj na wypoku o--------a sprawia, że zastanawiam się nad innym bankiem. Nie żadne prowizje z bankomatów, bo wiem, że rząd dociska śrubę, ale to wasze w-------e na klientów, jakie leci z profilu. Czy wy k---a jesteście normalni, skoro co chwile ktoś wam pisze, że czymś w--------e ludzi i dalej to kontynuujecie? Jeden zbędny j----y podpis
  • Odpowiedz
@fuser: @xbonio: @mopo: @Hardporecorn:

To stare dziady z góry nie mające pojęcia o działaniu w mediach społecznościowych i 2.0 ustalają takie procedury. Za kompem siedzi student na śmieciówce i musi(MUSI bo inaczej dostanie po pensji albo go w--------ą) postępować zgodnie ze schematem i zachowywać się jak zdarta płyta

to samo jest przy telemarketerach i niektórych profilach na fb

przecież to jest dramat jak ten
  • Odpowiedz
@rdy: Ja to doskonale wiem, ale równie dobrze wiem, że taki ktoś właśnie ma nad sobą takie idiotę-szefa, który to wymyśla, ale może mu też przekazać co jest nie tak. Na pewno nie raz takiemu idiocie to przekazali, ale oczywiście idioci z góry sobie nic z tego nie robią. No, ale k---a poszanowanie klienta musi k---a być.
  • Odpowiedz
@pawel_je: Co za różnica, można po prostu preferować wypłaty niższych kwot i pójść gdzie indziej.

@crab_nebula: @msgreen: @toffik21 @zakrzewka: W Raiffeisen np. karta płatna 3 zł miesięcznie bez żadnych wymogów do spełnienia. Nie jest to bardzo dużo, a środki na koncie są oprocentowane - 0,375% dla kwot 0 - 3 000 zł, 1,125 % dla kwot 3 000,01 - 10 000 zł.

Mają
  • Odpowiedz
ile Ty trzymasz pieniędzy na koncie, zeby nie moc wypłacić stówy. 20zł?


@pawel_je: kochanieńki wara Ci od mojego hajsu, po co dublować opłaty ja się pytam?

jakbym miała 20 zeta to bym je trzymała w skarpecie nie w banku
  • Odpowiedz
platnościami w necie


@fabek: jeśli masz na myśli przelewy24 czy inne szybkie płatności to chyba nic ultra taniego [był t-mobile, ale wnieśli jakieś opłaty]. Nest Bank jest darmowy, ale nie ma go nigdzie na liście banków przy szybkich płatnościach, także coś za coś, ale zawsze można płacić kartą.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku wam to się czkawką odbije. Byłam ostatnio w waszym oddziale zamknąć konto po prawie 10 latach. Oprócz mnie byly tam jeszcze 3 osoby- wszystkie przyszły zrobić to samo xD o czymś to chyba świadczy. Od siebie polecam Idea Bank lub Nest bank, zero oplat i cwaniaczenia
  • Odpowiedz