Wpis z mikrobloga

  • 1
Muszę sobie kupić rękawiczki na siłkę bo ręce mi się ślizgają ostatnio, polecacie jakieś konkretne czy raczej jeden uj? Kiedyś miałem everlasty z usztywnieniem i były spoko.
#mirkokoksy
  • 22
  • Odpowiedz
@Seid: ja tam problemu z tym nie mam, tylko, że ćwiczę na swojej siłowni i magnezji używam w gorące dni kiedy mocno się pocę, a teraz gdy jest zimno nie jest mi potrzebna. Na normalnej siłowni pewnie będziesz musiał po sobie posprzątać/wytrzeć sztangę. Sam zrezygnowałem z rękawiczek przez słaby chwyt.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kielek nie chodzi mi o chwyt. Ostatnie 2 lata nie używałem ich ale tak mnie naszło po tym jak wczoraj ręce mi się przy wyciskaniu rozjechały xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzynZlo jak o mnie mówisz to chociaż zawołaj.
Nie jestem młody stażem, odciski mi nie przeszkadzają i swoją drogą świadczą o #!$%@? technice, proszę o radę żeby niepotrzebnie nie #!$%@?ć kasy, nie potrzebuję waszych porad treningowych do #!$%@?. Ja #!$%@?ę, pytasz o prostą rzecz, milion odpowiedzi, żadna nie w temacie. Zaraz się dowiem że trening mam zły, uchwyt mam zły, buty #!$%@? i podwozie też było złe. Następnym razem będę pytał
  • Odpowiedz
@Seid: wytłumacz mi co mają odciski do techniki ? może nie wiem, może się dowiem czegoś nowego. A teraz powiedz,gdzie Ci jadę poradami itd ? Gdzie Ci wypominam pieniądze, technikę i staż ? Weź zluzuj, chcesz rękawiczki to kup, testuj i się baw. Wycieczki personalne zostaw sobie na PW. Jak chcesz to chętnie pogadam na temat rękawiczek, i nie tylko na siłce. Bo się z lekka znam :] Pozdro koksie
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: W sumie nigdy z tego nie korzystam ale robię wyjątek. Witaj w kurorcie #czarnolisto resort xD Ręczniki są w komodzie, po lewej jest basen, mam nadzieję ze będzie ci miło i wygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz