Wpis z mikrobloga

Nie ze jestem jakis guru czy cos ale jak czytam w tagu #grybezpradu czy #grybezpradu wymagania co do szukanej gry albo odpowiedz i propozycje to sobie wyobrazam jakby to wygladalo w tagu #motoryzacja
I chyba zwykle mozna to podzielic na 2 typy.

Szukam niedrogiego samochodu rodzinnego.
Przestrzenny bo duza rodzina ale tez nie za duzy zeby latwiej bylo miejsce do parkowania wylapac. Mocny silnik ale tez zeby nie palil duzo. Max cena 15 000.

I drugi typ

Szukam samochodu poradzcie cos, tak zeby mial 4 kola i kierownice. Zwykle bede jezdzil z #rozowypasek ale niech rodzicow tez pomiesci w razie czego...

#przemyslenia #heheszki
  • 15
@Madbest: skoro już o tym wspomniałeś, to da radę też psa przewieźć?

A tak serio @Zorak: ludzie nie muszą być ekspertami z gier planszowych. Wot, niektórzy mają już dość siedzenia przy piwie, w ogóle nie wiedzą czego chcą - szukają po prostu jakiegoś naprowadzenia, od czego można by zacząć przygodę z planszówkami / karciankami. Zwyczajnie mają ochotę wprowadzić zmiany w towarzystwie i niekoniecznie muszą wiedzieć, że Dixit to dla takich
@Zorak: Idealnie podsumowane :D ja się dziwę, że jeszcze ludzie odpowiadają, bo te same pytania w kółko leca. Jak pod tagiem java. Jakie książki na początek.. a google pełne od tego. To jednak trzeba jeszcze zapytać.. jakby kurde cały internet kłamał, tylko na mirko ponoć powiedzą inaczej...
@RRybak ja nie mam im za zle ze pytaja, problem w tym ze albo nie podaja prawie zadnych wymagan albo mase sprzecznych.

Gra glownie na 2 osoby ale na 6 tez niech dobrze dziala. Nie karciana, masa figurek i max 120 zl xD
@Jednobrewy: nie no, wiadomo że komuś kto dopiero zaczyna przygodę z planszówkami najlepiej polecać ciężkie tytuły z instrukcją na 20 stron, żeby zniechęcić każdego potencjalnego nowego gracza którego będą chcieli "wciągnąć" do grania... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zorak: Najbardziej podobają mi się odpowiedzi typu:

-Szukam szybkiego sportowego samochodu dla mnie i różowego, czy możecie coś polecić?
-Polecam autobus! my to z różowym i chłopakami to tylko autobusem!

-Czy możecie polecić mi jakiś wygodny, duży samochód do rodzinnych wyjazdów nad morze?
-Bierz traktor! Świetnie można nim zaorać i ziemniaczki wykopać dla rodzinki na obiadek hehe, POLECAM!

-Coś na długie i męczące podróże?
-Rower!

( ͡° ͜ʖ ͡