Wpis z mikrobloga

@GenteDiMare: słuchaj w regulaminie tak jest ? ja nie wiem ja nie stawiam na 365 mam tam limity, ale mnie na giełdzie betfair normalnie rozliczyli. czyli to pewnie indywidualnie u buków jest podobnie jak o/u w hokuje więc to też trzeba doczytać. ciekawe czy o/u w nba wchodzi z dogrywką czy bez. nie stawiam kosza, nie znam się, nie jara mnie więc nie wiem, ale u różnych buków może być rozliczane
@niepoprawny_marzyciel: No jest jest, w koszu liczy się regulaminowy czas gry + dogrywka. Ja też się nie znam ale zobaczyłem tutaj typ to rzuciłem drobniaki. O/U tak samo i w hokeju i w koszu reg. czas gry + dogrywka. No trudno, przynajmniej Twój typ z hokeja wlazł spokojnie więc wyszło na zero (ʘʘ)
@GenteDiMare:
i mój drugi typ też wszedł tylko nie wiedzieć czemu blogabet rozliczył go błędnie póki co, ale juz napisałem w tej sprawie. ale nie daje tutaj wszystkiego bo nie po to ludzie płacą żebym wszystkie typy udostępniał za free.

czy to jest na plus, nie wiem ja gram zawsze FT overy a undery w FTOT po prostu wyższe kursy, a over 5.5 w dogrywce Ci juz nie wejdzie prawda? bo