Wpis z mikrobloga

Hej mirki,
Potrzebuje małej pomoc w doborze sprzętu do grania w domku letniskowym. Aktualnie posiadam zestaw, który za bardzo ze sobą nie współgra.
Wzmacniacz:
Kenwood KR-A5050 190W
Głośniki 2x:
VK-1004A Music Power 350W.
Jak widać, kompletnie nie przemyślane dobieranie wzmacniacza i głośników. Wzmacniacz wywala protect przy nawet cichym graniu.
Co polecacie teraz z tym zrobić? Dobrać lepszy wzmacniacz? Czy lepiej zakupić słabsze kolumny? Jeśli tak, to jakie polecacie? Raczej budżetowe sprzęty.

#muzyka #elektronika #glosniki #kiciochpyta
  • 7
@dlugi_: @kajet1916: Zdjęcia z etykiet wzmacniacza i jednej z kolumn
http://imgur.com/a/iYOHh
To co mam z tym zrobić? Nie mam innych informacji niż te które są z tyłu na etykietach

Ten sprzęt przez kilka imprez działał normalnie, nie wywalało protect, teraz nie da się nic zrobić. Znajomy twierdzi, że wzmacniacz jest za slaby jak na te kolumny dlatego tak zaczęło wywalać.
@Fusofuso: wzmacniacz jest ok, te kolumny to szajs, nie mają nawet 1/4 deklarowanej mocy, pieron wie czy wogóle ktoś się wysilił i wsadził tam jakiekolwiek zwrotnice.
na oczy ich w życiu nie widziałem ani nie słyszałem, ale znajomy zamówił dla teścia na prezent bo i tak przygłuchy i za dużych wymagań nie ma, ale stwierdził że nie nienawidzi teścia aż tak bardzo żeby mu je dać i odesłał. ,

podobno potrafią