Wpis z mikrobloga

@fontaine: #!$%@? rydzyku ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy specjalnie obserwijesz ten tag, by pisać, że coś lepszego jest w Toruniu? tak w ogóle to w T jaki jest teraz dobry. z czasów studenckich chodziłem na szewską do pierwszego kebsa po lewej od rynku, na przeciw metro. jaki jest tam teraz dobry?
@robin_caraway to tylko heheszki, lubie Bydgoszcz, MÓZG to dla mnie najlepszy klub w polsce (w koncu grał tam Fred Frith). Szewska nazywana jest Kebabową bo jest tam z 5 kebabów na odcinku 50metrów, pewnie że jest ale są juz dużo lepsze kebsy. Zahir u Jaśmin to najlepsze kebsy w CT.
@llllllll Tylko, że ja nie piszę tych wszystkich komentarzy. Wole mieć do tego dystans niż ból dupy. Co z tego? Może być większy od Nowego Jorku mnie to szczerze nie obchodzi. Dodam tylko, że nigdy nic do Bydgoszczy nie miałem, jeżdżę tam co roku na festiwal teatralny i miło spędzam czas z ciekawymi ludźmi czego w Toruniu nie uświadcze.
@fontaine: ale ja po pierwsze doskonale rozumiem że to nie ty piszesz te wszystkie komentarze, a samego Torunia jak takiego wcale nie szkaluję, ba mam tam nawet rodzinę, tylko nie miej pretensji że "nie mam dystansu" lub te "żarty" mnie nie śmieszą skoro są pod większością postów z tagiem #bydgoszcz. Tak jak pisałem wcześniej, żart jest śmieszny raz
@llllllll: Oki. Życzę miłego dnia :)

@robin_caraway: Odpowiadając na pytanie (żeby nie było że jestem tu dla żarcików) - Pakman na Szarych Szeregów, jak pisano wyżej. Jadłem i jest na prawdę zajebisty, pamiętam śmieszne obrazki na ścianie z pakmanem z gry. Obok również zajebista piekarnia, jakby ktoś miał ochotę na deser.