Wpis z mikrobloga

@Mr_Trabalski: a poza tym, że jest dość brzydka i z tego co widzę działa po kablu i nie ma numerycznej, to ma jeszcze jakieś wyróżniające ją cechy? I co daje to, że jest mechaniczna, poza tym, że ją mocniej 'słychać'? :P
@Mr_Trabalski: szybszy czas reakcji i lepsza wytrzymałość - MARKET NIE DLA IDIOTÓW takimi sloganami rzuca. W rzeczywistości nie będziesz odróżniał czasu reakcji, a o wytrzymałości nie wspomnę. Próbowałeś złamać na kolanie, że wytrzymałość potrzebna? Skok klawiszy taki, że za 2 miesiące będziesz miał tonę okruchów pod przyciskami i będą chodził gorzej niż zwykła klawiatura membranowa.
@Mr_Trabalski: mi to wygląda jak komputerowy hipsteryzm, główną zaletą jest to, że jest inna:P

w ogóle nie rozumiem kwestii wytrzymałości, nigdy w życiu nie zużyła mi się klawiatura, nie rozwaliły się przyciski itd. a zawodowo piszę w domu od cholery (m.in. dlatego pytałem, ale skoro jest kablowa, to odpada:P). Do zmian klawiatury dochodziło u mnie tylko w wypadku zalania.
@rdkN są dostępne też na niebieskich, z tym, że mało kto na nich chce grać. Chociażby ryos mk pro jest dostępny na blue cherry