Wpis z mikrobloga

Sikorski był w Afganie


@Celinka95: Był, no i co z tego? Kilkunastu innych Polaków też było. Tyle że oni faktycznie walczyli, jeden nawet tam zginął. Co to za argument w dyskusji - byłem w Afganistanie więc mam zawsze racje?
  • Odpowiedz
@Thorkill: No a jak fotoreporter miał walczyć? Ja ty wyśmiewam trolli pisowskich którzy twierdzą, ze skoro Sikorskiego nie lubią to na pewno Afgan zmyśllil a World press photo ukradł
  • Odpowiedz
Co to za argument w dyskusji - byłem w Afganistanie więc mam zawsze racje?


@Thorkill: Nikt nie twierdzi, że ma w związku z tym zawsze rację. Przecież widzisz kontekst rozmowy: pisowski piesek zarzuca mu zdradę państwa na rzecz Rosji - bezczelnie i bezpodstawnie. Ot, tak sobie wymyślił - kto nie z nami ten z Putinem. W tym kontekście akurat przypomnienie, że Sikorski był jednym z tych, którzy w wojnie z
  • Odpowiedz
@teka82: ciebie nikt nie plusuje. Smuteczek? Ja wiem, że pewnie bardziej podoba się facet noszący plandekę od żuka zamiast marynarki, ale co fakt, to fakt...
  • Odpowiedz
@teka82: Tego nie napisałem. Natomiast trudno dyskutować z faktami. Ja miłośnikiem PO nie jestem, ale koczkodany z PiSu pokroju Fotygi i Waszczykowskiego (którego swoją drogą mają zdjąć w kolejnej rekonstrukcji), nijak się mają do Sikorskiego. Facet prowadził dyplomację przez wiele lat i dzięki jego polityce mieliśmy świetne kontakty tak z USA, Europą, nowymi potęgami jak Chiny, Indie, Brazylia, jak i Rosją... Z tymi ostatnimi oczywiście do pewnego znaczącego momentu. Polecam
  • Odpowiedz