Wpis z mikrobloga

Jak mnie drażnią chytre laski.
A dokładnie to chytrzy ludzie. Ale z wiadomych względów częściej na chytre laski trafiam.
Ogólnie to mam zwyczaj zawsze płacić za dziewczynę. Ja zapraszam to ja płacę. Zwykle nie czuję się jak jeleń nawet jeśli z randki nic nie wyjdzie. O ile fajnie się gadało i miło spędziłem czas. Oczywiście miło jest usłyszeć chociaż skromne 'dziękuję' (choć obecnie i to czasem jest za dużo dla niektórych dziewczyn). W każdym razie nie oczekuję nic w zamian.
Ale omówmy się - są granice przyzwoitości. Jak już jesteś zaproszona i wiesz że facet zapłaci to wyjątkowym nietaktem jest zamawiać wszystko najdroższe z menu. Zamawiaj to co byś zamówiła jakbyś przyszła z koleżanką i sama za siebie płaciła. A nie kurde: piwo nie tylko musi być modżajto albo inne long island ice tea. Zwykła pizza/makaron/cokolwiek też nie tylko muszą trufle z awokado i jarmużem. Mnie tam to kasowo nie zaboli wydać parę zeta więcej ale takie zachowanie od razu dziewczynę dyskwalifikuje. Mentalność baby z Radomia. Dają to wezmę ile wlezie. Ale sama oczekuje traktowania jak księżniczka.
Albo co innego - zamawianie sporo ponad możliwości. Przystawka, zupa, drugie, deser i kawa od razu. Potem zje przystawkę, 3 łyżki zupy i trochę drugiego i najedzona. Jasne można wziąć na wynos, ale takie zachowanie jest po prostu żałosne.

#logikarozowychpaskow #zalesie #zwiazki #chytrababazradomia
  • 27
@szukajac_wiedzy2:

Nie zgadzam się z Tobą

Nikt cię do tego nie zmusza, pluralizm jest dobry.

Nie zapomnij tylko opisać na mirko relacji ze spotkania z nowo poznaną kobietą, której na wstępie oświadczasz, że "jest zaproszona, aczkolwiek płaci sama za siebie".

Nie mierz wszystkich swoją miarą, nie każdy publikuje tu swoje osobiste przeżycia. Nie wkładaj mi też w usta cytatu którego sam użyłeś, albo właściwie jak chcesz pisać monolog sam ze sobą
@mysteq: To jest krótka nowela, więc trudno ją jeszcze bardziej skrócić. Bogaty starszy mężczyzna bierze za żonę młodziutką dziewczynę z biednego domu po to, żeby była mu za to wdzięczna. Zaczyna się nad nią znęcać psychicznie, co doprowadza ją do samobójstwa.