Wpis z mikrobloga

@zaqwer w sumie rację masz, ale zarazem olej rośliny też jest nie zdrowy i powinno się używać albo masło klarowne albo tłuszcz kokosowy,tylko czy
@Stulejusz_Wielki miał kupić mniej, ale jakoś top czy raczej praktycznie. Bo jednak tłuszcz kokosowy będzie z 12zl słoik
  • Odpowiedz
@Sofa tu się zgadzam, ale nadal jak mówię,to on kupił, dla mnie gorsze niż pepsi był olej co napisałem wyżej, ale on wybierał to Mi nic do tego
Hak ja kupowałem wczoraj dla jakiś dzieciaków to dostali humus z pasta z dynia, serki laciate i pasty na graczu. Ale zarazem wiem,że za to można kupić 2x więcej.
  • Odpowiedz
  • 1
@vasil Wiem o co chodzi.
Sama za dzieciaka bogata nie byłam i po prostu kojarzy mi się to z moją matką co zawsze musiała pić coś słodkiego. I wiem, że jak się ma mniej pieniędzy to odżywia się nie tak zdrowo jakby się powinno.
  • Odpowiedz
@Sofa kwestia jedzenia zdrowo to nje tylko kasa,warzywa akurat są tanie. Wiele przepisów jest fajnych i zdrowych.a nawet już odkryłem serek na bazie ciecierzycy i słodzony alno wanilia albo miodem
Ten o smaku ananasa ma w środku serio ananasa kawałki,dziwne uczucie gdy przyzwyczajonym się jest do czego innego na rynku
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki:

trzeba umieć zarabiać pieniądze w Polsce zamiast szukać wymówek i uciekać za granicę.


Wat? Takie zdanie to jak splunięcie w twarz wszystkim ambitniejszym rodakom którzy za granicą mają o niebo lepsze warunki i tym którzy uciekają stąd przed harowaniem za psie pieniądze, codziennie użerając się ze wszystkimi dookoła.

Szacunek za akcję z Wiolettą, ale tym zdaniem to się nie popisałeś.
  • Odpowiedz
@Sofa życie to nie tylko zdrowe odżywianie. Ty jak masz ochotę trochę zgrzeszyć to to robisz, oni pewnie muszą jednak wybierać właśnie tę wersję ekonomiczną zawsze, wiéc niech mają trochę tej pepsi dla czystej przyjemności. Stąd zapewne wzięło się też p--o, które do życia nie jest niezbędne ;)
  • Odpowiedz