Wpis z mikrobloga

@Tomek990: kołki bukowe fi10, takież wiertło, porozwiercaj dziury na średnicę, wklej kołki, następnego dnia je obetnij na równo z szafką (sam brzeszczot piłki do metalu), w nich ponawiercaj gniazda pod wkręty i przykręć zawiasy w dotychczasowym miejscu.
Jeśli płyta jets tak rozorana, że fi10 będzie mało, to w castoramie kupisz gotowe wstawki fi25 albo nawet fi36, a do tego frez garnkowy.
taki np. Poxipol może być?


@Tomek990: pewnie tak, o ile pamiętam to właśnie poxipolem robiłem, ale niestety opakowania nie zostawiłem :) jak Ci coś nie wyjdzie spróbuj jeszcze raz, to jak zwiąże to trzyma lepiej niż pierwotne łączenie :)
Jedź do BRW jak niedawno kupowales ta kuchnię ti ci wymienią bok za frajer w inny wypadku bedzie cie kosztował jakies 30 pln i nic mie będziesz musial kombinować. System to Junona. Z reszta jak sie ladnie usniechniesz to może i tak za frajer ci załatwią
@Tomek990: Coś takiego zrobiłem Mamutem. Cały uchwyt zawiasu przyklejony do szafki, nawet śrub nie musiałem wkręcać. A szafka chodzi góra dół, także większe obciążenie niż u Ciebie i wszystko chodzi już pół roku.