Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chodzę do 3 klasy liceum, większość znajomych ma/miała już chłopaka, a w związku z tym przeżyła pierwsze kontakty seksualne. Mi niestety nie było dane trafić na kogoś kto by się mną zainteresował (nie jestem wybredna, podobno niebrzydka i nie jestem gruba, tylko dość wstydliwa), ostatnimi czasy zastanawiam się jak to by było mieć "to" już za sobą i czy kiedykolwiek komuś zaufam do tego stopnia by pozwolić się zbliżyć. Czasami ciężko jest komuś wytłumaczyć, że nigdy się z nikim nie było bo od razu każdy myśli, że coś jest ze mną nie tak, bycie dziewicą nie jest wcale takie spoko..
#aninimowemirkowyznania #seks #przegryw #dziewictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 22
Czym ty się przejmujesz?
Im wcześniej dziewczyna zaczyna współżyć tym gorzej to o niej świadczy (z mojego punktu widzenia)
Brzydzę się tym współczesnym zgniłym społeczeństwem... dziś 17 latki dają się przebolcować pierwszemu lepszemu facetowi, byle żeby nie być dziewicą. Gdybym miał dziewczynę i w pierwszym tygodniu spotkań zaczęłaby mi się dobierać do majtek, to pewnie bym się #!$%@?ł. Sam wolałbym poczekać z seksami z przynajmniej miesiąc.
Meh trochę prawdę mówi do czasu pierwszych seksów też miałem z tym wielki problem i tylko o tym myślałem po wszystkim odzyskałem życie :D ale to chyba normalne u niebieskich