Wpis z mikrobloga

Pół roku tańca to i warto co nieco podsumować, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Trzy szkoły tańca do których chodzę do tej pory
- Sześć rodzajów zajęć: towarzyski, latino solo, latin fusion (połączenie latino + reggaeton), reggaeton, lindy hop, jump4fit
- Prawie 100h na parkiecie (94h jak dobrze policzyłem) w tym 22h na trampolinach
- Wypite ok. 90 butelek wody 1,5l = 135l z czego pewnie jakaś stówka poszła w pot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Zeżarte ok. 80 dopalaczy w postaci Knoppersów, bananów czy pobocznych batoników musli
- Pierdylion śmieszków, pozytywnych chwil z mega fajnymi ludźmi przy równie pozytywnie nakręcającej muzyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Czterdziestu dwóch (poza mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)) obserwatorów tagu #tuxtanczy

Parafrazując Stonogę: warto było #!$%@?, warto było zrobić tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem co będzie za kolejne pół roku, rok tańczenia, ale się dowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na zdjęciu prawilna ekipa reggaetonu, ja jako czerwony pasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki, jestem na mirko w zasadzie tylko po to, aby rozpylać tą pozytywną energie i pokazać, że taniec to tak naprawdę nic strasznego, a jak włoży się odrobinę serducha to fun jest mega ( ͡° ͜ʖ ͡°) AMA jeszcze nie jestem godzien, ale jeśli macie jakieś pytania, walcie śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tuxtanczy #taniec #reggaeton #milionowamotywacja #motywacja #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz t.....4 - Pół roku tańca to i warto co nieco podsumować, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Trzy ...
źródło: comment_47244kaWpz7F2EsHKU0ulgkdzjTVvYxn.jpg
  • 5