Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na tapetę bierzemy Audi A4 B6 z okolic Rawy Mazowieckiej.
Sprzedający Auto Handel Matyldów 19a - 96-200 Rawa Mazowiecka nr tel 603 044 067 ( 603044067 ) wystawia samochód z przebiegiem 228 tys. podczas gdy auto we wrześniu 2015 miało w Danii 354 tys.

VIN: WAUZZZ8E24A052972
Nr rejestracyjny: AP82071

#niedajsieautojanuszom #rawamazowiecka #audi #autozdanii #mirekhandlarz
chwed - Dzisiaj na tapetę bierzemy Audi A4 B6 z okolic Rawy Mazowieckiej.
Sprzedając...

źródło: comment_rHwW4NlvKVr0o3CseCAWrIbEG40P6B8U.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
w mowie potocznej przyjął się zwrot brać na tapetę i mimo, że jest błędny to akceptowalny.


@bigdabro: no raczej nie, bo zwrot brzmi "mieć coś na tapecie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lemansblue: 100 tys rocznie to wychodzi 273 km dziennie, nawet te 50 tys to wciaz ponad 100 km dziennie. Ja nie wiem kto zycie spedza w samochodzie ale dziwne jest, ze przy okazji sprzedazy auta wszyscy uwazaja, ze kazde auto jezdzilo codziennie ponad 100 km :)))) nie wpadajmy w paranoje. normalni ludzie jezdzacy na codzien do pracy i spowerotem i troche po miescie robia rocznie 12-15 tys wiec po 10 latach
  • Odpowiedz
W Niemczech jak najbardziej idzie wyrwać dziesięcioletniego diesla z przebiegiem poniżej 200k, jednak cena za niego będzie odpowiednio wyższa od tych z wysokim przebiegiem. Generalnie samochody tam są dużo droższe niż w Polsce. Handlarzyny żeby zarobić muszą kręcić liczniki, rzeźbić we wrakach itp. Sam ostatnio sprowadziłem sobie samochód od Niemca ze stosunkowo niskim jak na sześcioletniego diesla przebiegiem i dałem za niego prawie 30% więcej od średniej ceny w Polsce.
  • Odpowiedz
@wysuszony: Argument z dupy. Dysk jakąś tam swoją żywotność ma powyżej której nie zagada. Natomiast samochód jeśli będzie eksploatowany i serwisowany zgodnie ze sztuką będzie jeździł tak długo aż nie zgnije. Takie Audi zrobi spokojnie 1,5mln. Także moje pytanie nadal aktualne.
  • Odpowiedz
  • 0
@chwed czy dobrze zrozumiałem? Komis Auto Handel Matyldów 19a - 96-200 Rawa Mazowiecka nr tel 603 044 067 ( 603044067 ) sprzedaje samochód z przekręcony licznikiem?
  • Odpowiedz
@monarchista: Kolego, szwagier do pracy leciwym Uno jeździ 50km w jedną stronę, to jest 100 dziennie, w ponad rok zrobił 40k. Ja swoim autem robię ponad 2k miesięcznie, a nie jeżdżę nim do pracy, tylko na weekendowe przejażdżki. Po prostu patrzymy na auto pod innym kątem.
  • Odpowiedz