Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na tapetę bierzemy Audi A4 B6 z okolic Rawy Mazowieckiej.
Sprzedający Auto Handel Matyldów 19a - 96-200 Rawa Mazowiecka nr tel 603 044 067 ( 603044067 ) wystawia samochód z przebiegiem 228 tys. podczas gdy auto we wrześniu 2015 miało w Danii 354 tys.

VIN: WAUZZZ8E24A052972
Nr rejestracyjny: AP82071

#niedajsieautojanuszom #rawamazowiecka #audi #autozdanii #mirekhandlarz
chwed - Dzisiaj na tapetę bierzemy Audi A4 B6 z okolic Rawy Mazowieckiej.
Sprzedając...

źródło: comment_rHwW4NlvKVr0o3CseCAWrIbEG40P6B8U.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@PrinsFrans: Zgadzam się z Tobą , ale nie rozumiem jednego, dlaczego piszesz o 15 letnim dieslu, skoro mowa o samochodzie 13 letnim, benzyniaku, dość paliwożernym, którego skręcony przebieg jest i tak pewno wyższy od średniego rzeczywistego przebiegu w takich samochodach.
  • Odpowiedz
@Krecik666: Pozdrawiam z Radomia - handlujemy autami , ja i wszyscy znajomi. Nie masz pojecia o czym mówisz. Nie znasz sie widocznie na autach skoro nie umiesz kupic dobrego, ale nie zwalaj winy na to z jakiego miasta pochodzi sprzedawca.
  • Odpowiedz
Czy naprawdę 15-letni diesel, który być może pierwsze 5 lat jeździł jako flotówka, ma szansę mieć teraz realne 300 tys. km bez żadnego potwierdzenia?


@PrinsFrans: Od razu stawiasz na flotówkę. Jeśli samochód kupujesz od pierwszego właściciela to jest duże prawdopodobieństwo, że stan licznika jest oryginalny. Przy kupnie od handlarza można być pewnym że licznik jest kręcony.
Sam mam prawie 19-letniego diesla, który ma 230 tys. przebiegu.
  • Odpowiedz
@den4y: Odniosłem się do przypadku ogólnego. Może to być samochód i 10-letni i benzyna, ale od razu zmaterializował mi się Passat TDI kombi tzw. B5.5.

@izoolda: Oj handlujecie. Zagłębie Szwajcarów. W życiu nie kupiłbym auta id handlarza w Radomiu. A Radom znam doskonale :)

@eragonn14: Zasadniczo na co dzień widzę mnóstwo flotowek i wydaje mi się, że niektóre używki to takie typowe bieda-wersje na flotę. Niemniej może i nie
  • Odpowiedz
Diesel w kombi pracuje i zarabia, więc jeździ 40 000 - 50 000 km rocznie. Są nawet samochody, które robią 100 000 km rocznie i to normalne.


@lemansblue: nie pierdziel glupot, ten citroen http://allegro.pl/citroen-c5-2-0hdi-140km-exclusive-2007r-xenon-i6600289075.html w 11 roku mial 78000 przebiegu (sprawdzone w citroenie po numerze vin),czyli 20000 na rok, potem juz nie byl serwisowany w aso i juz mialem jechac na ogledziny (prawie 200km w jedna strone...), ale zauwazylem na zdjeciu,
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że niektóre używki to takie typowe bieda-wersje na flotę


@PrinsFrans: Po tym można poznać. Ale jak auto ma 20 lat, klimę, cztery szyby w prądzie, podgrzewane fotele, autoalarm z pilotem to flotówka raczej nie jest. Teraz już pozwalają sobie na takie luksusy we flotówkach ale za to z reguły są w białym lakierze.
  • Odpowiedz
@chwed: otóż nie. "Mieć coś na tapecie" nie odnosi się do tapety, którą masz na ścianie, a do tapetu. Tapet to ten kawał grubego zielonego sukna, którym komisja wyborcza zasciela sobie stół.


@TripleSec: serio? :o Całe życie w błędzie!
  • Odpowiedz
Nie znasz sie widocznie na autach skoro nie umiesz kupic dobrego, ale nie zwalaj winy na to z jakiego miasta pochodzi sprzedawca.


@izoolda: Po czym wnioskujesz że nie potrafię kupić auta? Przerobiłem już trochę samochodów i nigdy nie kupiłem gruza. Po prostu na podstawie swoich oraz znajomych doświadczeń gdy widzę Radom w ogłoszeniu to zamykam kartę i nie tylko ja tak reaguję.

Wynika to z tego że kilka razy już tam
  • Odpowiedz