Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy przyjaźń damsko-męska istnieje? Chciałabym kiedyś znaleźć przyjaciela. Mam przyjaciółki, ale to nie to samo, chciałabym kontaktu z facetem. #zwiazki i #seksy nie są dla mnie, ale fajnie byłoby czasem się przytulić albo pogadać. Mógłby nawet mieć dziewczynę/żonę, chociaż pewnie na taki układ żadna by się nie zgodziła.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 42
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Sam mam kilka przyjaciółek o których wiem więcej niż ich partnerzy albo nawet rodzina. Dlatego uważam, że jest możliwa, ale musi przejść próbę gdzie pojawia się uczucie. Jeśli jedna ze stron, która zauroczyła się drugą odpuści i przejdzie na stopień przyjacielski to nie ma później żadnych przeszkód.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Ja mam pare przyjaciółek, z którymi najzwyczajniej w świecie się przytulam, na przywitanie i pożegnanie pocałunek w policzek. Obecnie nie mam partnerki, ale jak wyjaśniałem swojej, że te relacje są typowo przyjacielskie, to nie było problemu ^^ Więc tak, istnieje
  • Odpowiedz
Czy przyjaźń damsko-męska istnieje?


@AnonimoweMirkoWyznania:

Ko­bieta może być przy­jaciółką mężczyz­ny, lecz by uczu­cie to trwało, niezbędne jest wes­przeć je od­ro­biną fi­zycznej an­ty­patii.

Fryderyk Nietzsche


A tak z własnego doświadczenia - możecie się sobie podobać z przyjacielem, ale oboje musicie być zaangażowani emocjonalnie w kimś innym i nie być skorzy do skoku w bok. Przerabiane kilkukrotnie, z różnymi rezultatami ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania A dziekuje za te pochlebstwa. Mimo ze nie uwazam ze matura jest wyznacznikiem czegokolwiek, to jeden najlepszych wyników w szkole z polaka jednak coś pokazuje... no i wiadomo, trzeba ćwiczyc by nie zatracić jakże waznych umiejętności.
A tak na serio to ja wyrazilem swoja opinie a ty nie napisalas nic merytorycznego, ot zwykła pyskowka. Bużka piękna.
  • Odpowiedz
OP: @mamrotekk: ja również nie narzekam na swój wynik z matury, jednak bardziej cenię sobie magisterkę z polonistyki. Ćwicz, ćwicz, może kiedyś coś wyćwiczysz. Życzę również powodzenia w bolcowaniu.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: xadereq

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania No widzisz, dla mnie matura znaczy tyle samo co magisterka z polonistyki, czyli niewiele :) Umiejętności w zawodzie i pieniądze, to sie ceni na rynku pracy, no ale kto co woli :)
Obiecuje będę ćwiczył, a propos bolcowania wydaje mi się ze w tym momencie Tobie przyda sie bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Ja bym chętnie poznała jakiegoś geja i się z nim zaprzyjaźniła. Lubię się przyjaźnić z chłopakami, ale zawsze to się kończy wyznaniem miłości, więc już z hetero nie chcę próbować, bo mam chłopaka. Gej byłby idealny.
  • Odpowiedz