Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy przyjaźń damsko-męska istnieje? Chciałabym kiedyś znaleźć przyjaciela. Mam przyjaciółki, ale to nie to samo, chciałabym kontaktu z facetem. #zwiazki i #seksy nie są dla mnie, ale fajnie byłoby czasem się przytulić albo pogadać. Mógłby nawet mieć dziewczynę/żonę, chociaż pewnie na taki układ żadna by się nie zgodziła.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 42
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdź sobie faceta-parntera, który będzie również Twoim przyjacielem. Polecam ten stan. Platoniczna przyjaźń damsko-męska jest bardzo trudna i moim zdaniem prędzej czy później ktoś coś więcej poczuje, nawet jesli początkowo nie byliście dla siebie atrakcyjni. Dzielenie czasu, poczucie bycia zrozumianym, zaufanie, bliskośc fizyczna (to przytulanie się)... jak dla mnie prosta droga do zakochania się, albo wrażenia zakochania się.
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania istnieje taka przyjaźń, tylko czasem sobie myślę że na zawieranie takich aseksualnych przyjaźni najlepszy czas był w okresie szkolnym, ewentualnie właśnie z dojrzałymi facetami którzy mają już życie uczuciowe poukładane.
Świat nie sprowadza sie tylko do bolcowania (wbrew temu co myślą wykopki) więc z pewnością na się znaleźć kogoś płci przeciwnej kto po prostu polubi Cię jako osobę a nie obiekt seksualny.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie to możliwe, ja mam bliskiego przyjaciela od 10 lat. Gadamy ze sobą o wszystkim, a interesujemy się właściwie tym samym, więc tematów nam nigdy nie brakuje. On mi czasem doradzi, ja czasem jemu (żeby nie było, że friendzone), ALE

fajnie byłoby czasem się przytulić


to już niestety przeczy definicji przyjaźni damsko-męskiej. Kontakt fizyczny zbliża do siebie ludzi, czy się tego chce czy nie, to raz, dwa - hormony w
  • Odpowiedz