Wpis z mikrobloga

Dziś rano przyjechała do mnie Octavia w wersji, która jest czystym RiGCzem.

Combi Scout z 4x4, wyższym zawieszeniem i płytą ochronną pod silnikiem.
Silnikiem nie byle jakim bo 1.8 TSI 180 koni, połączonym z 6-biegowym DSG.
Do tego chyba najładniejszy kolor w gamie i czarna skóra/alcantara. Z dodatkowego wyposażenia jest chyba wszystko, system audio Canton, nawigacja Columbus, szklany dach i fabryczne ogrzewanie postojowe. Miłe auto na 7 dni chłodnej jesieni.

Fotki oczywiście robione na szybko w drodze do pracy, w weekend podjadę na jakąś sesję za Warszawą.

#carburator <--- więcej testów i motoryzacyjnych przemysleń

#samochody #skoda #motoryzacja
macq2309 - Dziś rano przyjechała do mnie Octavia w wersji, która jest czystym RiGCzem...

źródło: comment_PfVrevjpqJJkpiy6LDRQMrAh9Tvl5scd.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M62B44: dokładnie to zupełnie inna konstrukcja, ja mam mniejszy oleju nie bierze. A tak poza tym jeździłem z tym silnikiem octavią ale nie 4x4 i z DSG, matko bosko jak to się zbierało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@siwy9898: jak weźmiesz pod uwagę, że ma 4x4, automat, 180 kucy i jest de facto większa niż typowy kompakt (np. Golf Variant, który w wersji Alltrack z identycznym wyposażeniem kosztuje tyle samo), to już się okazuję, że to nie jest tak źle.
  • Odpowiedz
@patyszon: Nie jest tak źle? Za te pieniądze można mieć 2-letnie bmw F10 525xd, też w automacie i 4x4 albo nowiutkiego Peugeota 508 RXH :)
Porównanie do konkurencji da tylko jeden wniosek - nowe samochody z grupy VAG są po prostu absurdalnie drogie.
  • Odpowiedz
@patyszon: Bo nie chce mi się do większej ilości ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale skoro nalegasz:
- Opel Insignia 2.0 250 KM benzyna 4x4 automat (przyznaję, potestowa, 500 km przebiegu) - 145 k
- Toyota RAV4 2.0 152 KM benzyna 4x4 CVT w najbogatszej wersji - 131 k
- Ford Mondeo 2.0 180 diesel 4x4 Powershift - 139k
- Mercedes GLA 250 4Matic 7GTronic - 145
  • Odpowiedz