Wpis z mikrobloga

Od wczoraj boli mnie brzuch pod prawym zebrem, czy moze mieć to zwiazek z przyjmowaniem od 3 dni supli? Łykałem dziennie 7 tabletek: 2 rano przed pierwszym jedzeniem, 4 pomiedzy posiłkami i jedna przed snem.
#medycyna #mikrokoksy
  • 17
Czemu mówicie, że wątroba? To nie musi być wątroba. To mogą być jelita, pęcherzyk żółciowy, problem ortopedyczny. Wątroba nie boli, tylko powiększa się, i uciska narządy i to one bolą.

@ar00: Nie za dużo trochę łykasz tych supli? Czemu aż 6 tabletek?
@DodatnieUjemny:3 rozne suple, wczoraj lyknalem 9 tabletek i prawie nic nie jadlem caly dzien takze wszytko na pusty zoladek i to pewnie przez to ale odstawilemm juz wszystko. Mam nadzieje ze przjedze mi samo
@ar00 po co łykasz suplementy jak nie strasz się nawet trzymać jako takiej diety? Wpierw witaminy z jedzenia później uzupełnienie z supli
@Wjolka: ano mogą, ale żeby wątroba się na tyle powiększyła, żeby zaczęła być 'bolesna', to trzeba ją ostro przećwiczyć. Sadzę, że op, jako utrzymujący w miarę zdrowy tryb życia to raczej aż tak tej wątroby nie przycisnął :) Bardziej prawdopodobny jest pęcherzyk. Tak czy tak, warto to zbadać