Wpis z mikrobloga

tu long didnt rid: różowe z wrocławia! ja wybieram się pierwszy raz w życiu na siłownie i poszukuję innego różowego który poświęci mi z 20 minut i zaprowadzi do szatni, a potem na sali pokaże mniej więcej co się robi na danej maszynie, opowie jakie zwyczaje panują na siłce etc. ALBO poszukuję różowego co jest amebą i też chce iść pierwszy raz a się sama wstydzi to pisać, przeżyjemy ten nasz wspólny pierwszy raz razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowione! Tak jak wcześniej coś tam mówiłam, że na siłke bym się przeszła, ale w sumie to nie wiem to teraz postanowione! IDEM! A teraz wielka prośba do jakiejś #rozowepaski z #wroclaw mogłaby któraś z was poświęcić mi godzine swojego życia i wprowadzić mnie w świat #silownia
Nie chodzi mi oczywiście żeby mi układała plan ćwiczeń czy coś tylko umówiłybyśmy się przed siłką, pokazałaby mi gdzie jest szatnia, jak ogólnie to wszystko wygląda, gdzie się przebiera co się robi tam ze swoim życiem, a potem na szybko opowiedzieć co która maszyna robi. No a potem każda już sama sobie ćwiczy. Mi zależy nad zrobieniem jakiejkolwiek kondycji + troche siły w rękach. Żadnych bicków pompować nie mam zamiaru, tak tylko poruszać się. A samej to wiadomo pierwszy raz się wstydzę.
Prośbę kieruję też do różowej która zaczyna swoją przygode z siłką, albo nawet która też chce iść pierwszy raz a się sama wstydzi. We dwie coś może ogarniemy xD

Więc rożowa, jeśli masz siłownie do której chodzisz to jak się zgadamy na jakiś dzień (ten bądź przyszły tydzień jakby tam pasowało) to ja kupuję tam karnet do tego czasu i wio. Takim przydupasem bym Twoim była przez ten jeden trening xD
A jeśli też chcesz zacząć przygode z siłką to też się jakoś dogadamy co do miejsca.
  • 12
@Medico_della_Peste: no własnie tak też myślę, coś na uboczu przynajmniej na początek, póki co sprawdzałam cennik tych właśnie pokroju jatomi, fitness academy etc. samej siłowni wybranej nie mam bo to najmniejszy problem, bo się na tym nie znam więc pochodze miesiąc i zdecyduje czego oczekuje i wtedy pomyśle nad siłką, póki co to szukam czegoś na uboczu
@consummatumest po prostu idź, za recepcji Ci wszystko wytłumaczą. Na silce podbij do trenera, oni lubią zajmować sie różowymi. Pokaże co i jak. Nie bój się, nikt nie gryzie na silce. Jak podasz jakiś konkretny rejon to może uda się polecić jakąś siłownię:)
@consummatumest może jakiś tag załóż, będziemy się umawiać. Ewentualnie jako ameba, ale już trochę przeszkolona przez fit koleżankę mogę podpowiedzieć, żebyś zaczęła od zajęć. Bo samej tak wymyślać co chcesz robić i się trzymać to ciężko może być. A jak bliskie rejony centrum to może się skusze