Wpis z mikrobloga

#eu4
Chyba jakoś ten temat nigdy się nie pojawiał, a w sumie ciekawi mnie wasze podejście doń, mircy. Jaka jest wasza strategia względem stability (poza unikaniem comet, przynajmniej tych złych ( ͡° ͜ʖ ͡°))? Ja osobiście skupiam się na tym, by nie była ujemna, ale czasem zdarza się zainwestować przy nadmiarze admin pointów. Natomiast nigdy nie boostuję, gdy jest >=1.

EDIT: Argumenty mile widziane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie postępowanie względem stability?

  • Staram się utrzymać nieujemne 16.3% (13)
  • Staram się utrzymać dodatnie 38.8% (31)
  • Staram się utrzymać +3 20.0% (16)
  • Chuj kurwa tylko podboje 25.0% (20)

Oddanych głosów: 80

  • 10
@bezczelny_klamca Ja z kolei najczęściej bloobuje. W efekcie nie rozwijam prowincji bo i tak je podbije( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc jak jest nadwyżka punktów to zdarza mi się wbijać nawet na +3. Mam wrażenie że przy wysokiej stabilności więcej pozytywnych eventow się pojawia ale wiem że to może być tylko złudzenie.
@bezczelny_klamca: minimum 1, a jak gram bez idei dających plusty do unrestu, to zwykle 3.

Kiedyś czekałem z akcjami dających ujemnego staba (np. anulowanie marchii, uwolnienie protektoratu, eventy, itp) aż mi się pojawi event z plusikiem do stabilności, ale teraz paradox popsuł i jak jest maks, to zamiast +1 stability przychodzi 50ADM. :(