Wpis z mikrobloga

Chcecie bym zebrał wszystko co do tej pory wiadomo o #pizzagate i dodał znalezisko czy macie generalnie tę sprawę w dupie? To nie pytanie o żebroplusy bo taka praca kosztowałaby mnie dobre kilka godzin.
Jeśli tak - na jakiej platformie to zamieścić, gdzie można dodawać tekst + obrazki i jest to czytelne.

Also proszę wszystkich zainteresowanych o subowanie -> #pizzagate

Generalnie chodzi o wyforsowanie #pizzagate w google trends w naszym kraju, tak jak udało się to w Turcji, Indiach, USA itd.

#afera #teoriespiskowe #pedofilia #pytanie #4chan #reddit
Pobierz F.....z - Chcecie bym zebrał wszystko co do tej pory wiadomo o #pizzagate i dodał zna...
źródło: comment_SKd7xqAndGuAOGXfb0rI5rqt9DHNllRt.jpg
  • 57
Swoją drogą jak ktoś jest bardzo mocno into dochodzenie to polecam alert z reddita:

ATTENTION: Make sure you protect your anonymity. This is not a joke. For at least 30 years if not longer the things we are researching have perpetually been covered up by all of the most powerful people and organizations all over the world and has lead to people disappearing! | I highly recommend using Tor and a VPN,
@Foliarz: A co jeśli twórcą tej afery jest jakiś amerykański Stonoga? Jak dla mnie to szkoda czasu bo to i tak nie będzie możliwe do zweryfikowania.
Lepiej wrzuć co jest na promocji teraz w Lidlu...
@Foliarz szanuję że poświęcasz czas na opisywanie sprawy, ale jak czytam twoje komentarze czy tu czy w innym wątku poświęconym temu samemu to nie mogę oprzeć się wrażeniu że masz jakiś stulejarski kompleks wyższości, a wnoszę to po sposobie odzywania się do ludzi. Zgorzkniałość aż bucha od ciebie
Nie piszę tego, żeby obrażać tylko po prostu to wrażenie było tak silne że musiałem się nim podzielić