Wpis z mikrobloga

  • 286
W sumie jak tak patrzę na te wszystkie reformy to aż mi żal płacić podatki w kraju. Bo ja jako pracujacy, zdrowy i bez dzieci nie mam żadnych korzyści w tym państwie. Jak tu być patriotą ?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziobro2: a jakich korzyści oczekujesz? Masz drogi, służbę zdrowia, policję, straż, edukację, kulturę. Z korzyści dla rodziców z dziećmi jeszcze zdążysz skorzystać. A z tym "zdrowym" to stan przejściowy - jutro możesz być chory
  • Odpowiedz
via Android
  • 138
@shrimpski nie rozśmieszaj mnie :) drogi płatne, parkingi płatne. Dziury , droga benzyna w której 50℅ to podatki. Służba zdrowia ? 5 miesięcy czekania na rezonans magnetyczny więc musiałem iść prywatnie 400 zł. Jedzenie w szpitalu jak dla psa. Policja rozdaje tylko mandaty. Do szkoły i straży nic nie mam. Ale jak widzisz c-----o to wszystko działa a na dodatek utrzymuje innych.
  • Odpowiedz
@ziobro2: przejaskrawiasz - odniosłem się do "korzyści" bez względu na partię rządzącą i wykonawców ale po kolei:

Drogi płatne, parkingi płatne - jak w całej Europie i nie drogi a autostrady, a że drogie? To już zaniedbania z przeszłości.
Dziury - jechałeś polską drogą 15 lat temu? Wiele się zmieniło na plus
Droga benzyna - cena nie odbiega od Europy
Służba zdrowia - zaniedbania z przeszłości, przyznam że
  • Odpowiedz
@ziobro2: ile płacisz za tę straszną okropną opiekę medyczną w tej drogiej i zacofanej Polsce? Ja w Niemczech 370 euro i błędy lekarzy zdarzają się tu tak często że gdy zdarzył się mojej dziewczynie to każdy w pracy miał innego prawnika którego polecał z doświadczenia. No ale na operację czekała tylko 3 miesiące a w Polsce czekałaby 6, więc jak widzisz opłaca się płacić 10 razy większą składkę.
  • Odpowiedz
@ziobro2: > Cytowany tekst...Bo ja jako pracujacy, zdrowy i bez dzieci nie mam żadnych korzyści w tym państwie. Jak tu być patriotą ?
Ja p------e co za rak...aż mi oczy wypływają. Co ma płacenie podatków do patriotyzmu,patriotą jesteś jeśli kochasz kulturę swojego kraju, jego tradycje, jego historię a nie za to że masz dobrze i powodzi ci sie w tym kraju, widze że masa wykopków próbuje zdeformować pojecie patriotyzmu do
  • Odpowiedz