Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój facet ma dziwny nawyk podczas seksu. Lubimy na ostro, ale przychodzi czasami taki moment, że zaczyna fantazjować i odlatywać i mówi rzeczy typu "Przyjdzie wojna i będą Cię gwałcić jak zwykłą #!$%@?ę" "Kiedyś będą tacy, co nie będą pytać" albo wymyśla jakieś zboczeństwa na temat gwałcących mnie ciapaków.
I teraz moje poważne pytanie, bo pewnie większość z was kiśnie niemiłosiernie - co ja mam z tym faktem zrobić? Kompletnie mnie to odrzuca, brzydzi, boję się go kiedy tak mówi, mimo że nigdy nie mam zahamowań nawet przy najostrzejszym seksie jaki możecie sobie wyobrazić... Kiedy mam mu to powiedzieć, bo przecież nie w trakcie?
#pytanie #seks #niebieskiepaski #bdsm #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Twojego faceta podniecaja gwalty. Ale nie panikuj od razu. Wiele osob tak ma. Nawet kobiety! To natomiast wcale nie znaczy, ze nie zdaja sobie sprawy jakim ochydnym przestepstwem jest gwalt i, ze nim nie gardza. Ludzie maja rozne zobaczenia ktore na zawsze powinny zostac tylko w ich glowie i jezeli nie sa sociopatami to o takich rzeczach na serio nawet nie pomysla. Nie przejmuj sie za bardzo tylko z
  • Odpowiedz