Wpis z mikrobloga

@wysprzeglik: w taki sposób, że sam myślał, że jak będzie lał wodę o niestworzonych wzrostach PKB to samo urośnie. A tu #!$%@?. Więc wymyślił, że PKB nie jest najważniejsze... Czyli było ważne dopóki była szansa na wzrost, ale przestało być ważne jak się okazało, że psuje propagandę PiSowcom.
@benyowsky: okej, uważasz że powinien powiedzieć "no słabo z tym PKB jest mniej niż zakładaliśmy i ogólnie lipa"? Wiesz co by się działo na rynkach?

Co do poprzedniej mojej wypowiedzi, skąd wiesz że gdyby kto inny rządził PKB nie byłby ujemny i sukcesem obecnego rządu jest utrzymanie go na takim poziomie? Makroekonomia to bardzo skomplikowana rzecz i zbudowanie najbliższego prawdzie modelu ekonomicznego jest bardzo trudne dlatego nie możemy zakładać że to
okej, uważasz że powinien powiedzieć "no słabo z tym PKB jest mniej niż zakładaliśmy i ogólnie lipa"? Wiesz co by się działo na rynkach?


@wysprzeglik: dokładnie to samo co się dzieje teraz. Nikt poważny już nie słucha Morawieckiego.

Co do poprzedniej mojej wypowiedzi, skąd wiesz że gdyby kto inny rządził PKB nie byłby ujemny i sukcesem obecnego rządu jest utrzymanie go na takim poziomie?


Nie rozumiesz meritum. Tu nie chodzi o
@benyowsky: rozbiłeś moją wypowiedź na części co jest pierwszym krokiem do gównoburzy to raz, dwa, w publicznej telewizji zostało powiedziane że pewni przedsiębiorcy związani z platformą obywatelską powstrzymali inwestycje ponieważ platforma mniej czy bardziej legalnie pomagała im prowadzić rozwój biznesu ze szkodą dla innych i wszystkich. Nie wiem czy nie widziałeś wypowiedzi i opierasz się na artykule z wyborczej czy specjalnie manipulujesz ale dopóki nie przestaniesz nie będę z tobą dyskutować.
rozbiłeś moją wypowiedź na części co jest pierwszym krokiem do gównoburzy to raz


@wysprzeglik: rozbiłem Twoja wypowiedź bo mieszasz, wprowadzasz coś, co nie zostało powiedziane, gdybasz niepotrzebnie...

dwa, w publicznej telewizji zostało powiedziane że pewni przedsiębiorcy związani z platformą obywatelską powstrzymali inwestycje ponieważ platforma mniej czy bardziej legalnie pomagała im prowadzić rozwój biznesu ze szkodą dla innych i wszystkich.


Jeśli było to nielegalne i ze szkodą dla wszystkich dlaczego Kaczyński nie