Wpis z mikrobloga

@elemenTH: Pamiętaj że nie jest obowiązkowe używanie kierunkowskazu zjazdrowego, jeśli uważasz inaczej, znajdź w kodeksie ruchu drogowego jakąśkolwiek informację o używaniu kierunkowskazu przy zjazdu ze skrzyżowania o ruchu okrężnym.
@Pienio69: rondo w PL to jest twór nieopisany tak po prawdzie, każdy stosuje do niego inne przepisy aczkolwiek przy nie sygnalizowaniu zjazdu masz to samo co na rysunku na górze, byś mógł wjechać ale nie wjedziesz bo myślisz, że ktoś jedzie dalej i przez to płynność siada na takim skrzyżowaniu
@grafikulus ilez to razy sobie samochod zrobilem w ten sposob. Jade sobie, o jakis ciec chce wyjechac z podporzadkowanej. No to myk kierunkowskaz i jedziemy prosto xD. Wina zawsze jest tego co wyjezdzal. I autko z OC ciecia sobie polakierowalem hehe
@gerard-kowalski: ja w poprzednim aucie przez jakiś czas miałem uszkodzony mechanizm od kierunkowskazów. Normalnie działało, ale po skręcie jak wyprostowałeś kierownicę to włączał kierunek w drugą stronę... i prawie bym kiedyś przez to oberwał bo ktoś wyjechał mi przed maskę.
Dlatego warto stosować ograniczone zaufanie.