Wpis z mikrobloga

Z tego co zdążyłam zauważyć co drugi #niebieskipasek nosi fryzury jak poniżej. Jeżeli myślicie, że jeśli jakiś facet wygląda w niej dobrze i wy również będziecie wyglądać w niej równie fajnie to mylicie się i to GRUBO.
Większość tych fryzur nie dość, że nie pasuje do twarzy to jest tak obrzydliwie wykonana jakby strzygł ich ktoś po pijaku, a mężczyzn, którzy wyglądają w nich naprawdę atrakcyjnie i po prostu pasują im jest niewielu.
Nie wszystko co jest modne do wszystkich pasuje. Wielu z was wygląda w nich po prostu tak śmiesznie i idiotycznie, że aż sama się dziwie jak można zrobić sobie taką masakrę na głowie, a raczej obleśny placek.

Zastanówcie się dwa razy zanim odwalicie sobie taką manianę na łbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #modameska #oswiadczeniezdupy #gownowpis #heheszki
zdupix - Z tego co zdążyłam zauważyć co drugi #niebieskipasek nosi fryzury jak poniże...

źródło: comment_OSwijs7IbebhVWpPFAHM3kEV6BAIIB9C.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
Akurat te fryzury są dosyc uniwersalne.

Do tego fajnie, ze są w modzie, bo nie są pedalskie ani skejtowate.

Az dziwne, ze w tak #!$%@? modzie jak dzisiaj, jest cos normalnego.
  • Odpowiedz
@zdupix: No Elo tak mi przemówiłaś do rozsądku ze jutro ide sie ostrzyc. Fituje?


@whatanacid: Zabawne są te fryzury, czas istnienia - od wyjścia od fryzjera do pierwszego mycia włosów :)
  • Odpowiedz
@zdupix: no chyba nie masz racji ( ) większość facetów w tego typu fryzurach na pewno nadal będzie wyglądać lepiej niż w standardowych, ściętych na 3-5mm na sebixa. nawet jeśli będą kijowo wykonane i niepasujące do kształtu twarzy. takie moje zdanie :)
  • Odpowiedz
@miesozerna: Ile ludzi tyle opinii, ale ja już wolę łysoli, albo jak to napisałaś na sebixa 3-5mm niż posiadaczy zazwyczaj nieudanej wersji powyższych fryzur ;)
  • Odpowiedz
Niezły ból dupy, nawet nie wiedziałem, że tylu pajaców na wykopie nosi "opalony świński kark" i jeszcze jak bronią tego #!$%@? krzyżowcy plebejskiej mody ( ͡° ͜ʖ ͡°)- I to już nie chodzi o samą fryzurę niech se noszą co chcą, ale ta ideologia to ja #!$%@?ę... jaką tutaj niektóre #!$%@? w tym temacie dorabiają do tego placka na głowie, o ja #!$%@?
Dezynwoltura - Niezły ból dupy, nawet nie wiedziałem, że tylu pajaców na wykopie nosi...

źródło: comment_VEJqaKCEb5X9qktoMSUInSoDUkMH1AyB.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: Taka prawda, a najbardziej rzucają się ich posiadacze, ale wcale mnie to nie dziwi w sumie i się z tego śmieję bo jest z czego XD
@tomek001: Jak jesteś równie przystojny co ten pan to spoko, pasuje! ;p
  • Odpowiedz
@zdupix: Gdyby nie mirko nie wiedziałbym, że takie prozaiczne jak czyjaś fryzura może kogoś zrażać czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, może jestem zbyt prosty, żeby się takimi rzeczami przejmować.
  • Odpowiedz
@Redien: No i co z tego, że mam małe cycki? Na to nie mam wpływu. Ale na to, że mam pewnie więcej w łapie niż ty już tak ;)

Poza tym jakie nerwy? Ja się nie denerwuję.
  • Odpowiedz
@zdupix: tbh nie rozumiem po #!$%@? kombinowac, ja to co kilka miesiecy gole caly leb na prawie lyso i nic z nim nie kombinuje az do kolejnego cięcia, imo jakies strojenie sobie fryzur powinno sie zostawic kobietom ale zaraz pewnie zostane zjechany
  • Odpowiedz