Wpis z mikrobloga

Jechałem przed chwilą pociągiem do Wrocławia. Rozłożyłem się koło pewnego starszego pana i oddałem lekturze książki. Kawałek dalej siedział jakiś bananowy chłopina z dziewczyną i oglądali film. Sądząc po dźwiękach - coś o superbohaterach. #!$%@?ło aż miło, myślę, że w całym szynobusie było to słychać. Przez chwilę to ignorowałem, ale po którejś z kolei eksplozji, podszedłem do gościa, pytając czy może założyć słuchawki. W odpowiedzi usłyszałem, że on przecież nie ma słuchawek xD
No nic, przynajmniej ściszył.
Dziesięć minut później, w Legnicy, do pociągu wsiadło czterech #!$%@? Sebów. Cel podróży - szkolenie gdzieś we Wrocławiu, branża, z tego co zrozumiałem - budowlanka (powrót dzisiaj). Nie zwlekając, wyciągnęli flachę i cztery plastikowe kubeczki, po czym oddali się konsumpcji i darciu mordy.

HO HO DELEGACJA SEBA! #!$%@?!!! KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE CO MY TU WYPRAWIAMY!!!!1! XDXD


Jako typ przywiązany do swojego pełnego uzębienia i równego układu kręgów, odstąpiłem tym razem od interwencji, po cichu złorzecząc na wszystkich ludzi, którzy nie potrafią się zachować w środkach komunikacji zbiorowej. A spotykam ich za każdym razem, kiedy wsiadam do pociągu i bardzo często w autobusie.
Dalsza podróż minęła mi nad rozmyślaniem nad odpowiedzią na ważkie pytanie:

Dlaczego w Polsce jest jak w lesie?

Mireczki, dlaczego?

#pkp #pociagi #polakicebulaki #wpolscejakwlesie #robackiezycie #gorzkiezale #wroclaw

Foto dla picu.
bialoruskiestandardy - Jechałem przed chwilą pociągiem do Wrocławia. Rozłożyłem się k...

źródło: comment_LLAAWq8AhE1sYZRHJevUhYDpdg7gSm1T.jpg

Pobierz
  • 38
@bialoruskie_standardy: brak kultury picia? może to to ( ͡° ʖ̯ ͡°) u nas wciąż dla wielu ludzi, nie tylko Sebixów, alkohol jest czymś "łoooo":
weekend - trzeba się #!$%@?ć,
urodziny - grzech nie wypić,
stypa - no tu to już w ogóle,
delegacja, szkolenie - nic nie trzeba dodawać

Do tego dochodzi myślenie, że mi wszystko wolno, co ja się tam będę kimś przejmował, YOLO, jak ktoś
@jacekKobr: Już za późno.

@ethics: Czekałem na taki komentarz. Mirko jest przewidywalne xD
Jak mogłeś przeczytać, nie miałem problemu z upomnieniem zbyt głośnej parki. Ale na konfrontacje z czterema #!$%@? patusami zdecydowanie nie miałem ochoty. Elo benc, Napinaczu.

@Mirkozord: Jestem tego świadomy, ale dlaczego nie mogę sobie ponarzekać na ludzi, z którymi mam do czynienia na co dzień? ;)
@bialoruskie_standardy: Ale chodziło mi o to, że nie istnieje w takim rozumieniu, jak to jeszcze ludzie rozumieli 20 lat temu i dzisiaj. Wtedy było tak, że i pociąg lokalny z Zadupia Małego do Bździszewa Wielkiego był PKP, pośpieszny Wrocław <-> Szczecin PKP, międzynarodowy Wawa - Hamburg też PKP, towarowy również PKP. W 2001r. nadszedł stopniowy rozłam PKP na 3 przewoźników: PKP IC, Przewozy Regionalne i PKP Cargo. Do tego powstało pierdyliard