Wpis z mikrobloga

@Lagodnyfalafel: oj nie pamiętam. Wiem, że w mango był bankowo taki długopis "Żak", który jak się naciskało na specjalną książeczkę z pytaniami, to się świeciła lampka na czerwono albo zielono, zależy czy odpowiedź była poprawna czy nie. #!$%@?, jak ja to zawsze chciałam mieć. Albo był taki organizer do szopy, biały, z rolkami co trzymał grabki albo coś i zawsze chciałam to dziadkowi na działkę kupić. Albo ofkors hit maszyna do
@Qrin ja próbowałem zadzwonić kiedyś, ale babka telefon rozłączyła, prawie ze stołka #!$%@? bo guwniakiem małym I grubym bylem a stacjonarny powieszony wysoko xD. Zadzwoń W OSTATNIEJ CHWILI ZEBY OTRZYMAC REWELACYJNY PREZENT ZA DARMO - W NORMALNEJ OFERCIE ZA 159 CBL! Jak mi to potem pomogło w 1 pracy na słuchawce. Ten robot był zajebisty, jak pokazywali co to potrafiło... Jezu. Pamiętam jak w liście do Mikołaja pisałem o 2in1 Sofa Bed,
@Qrin: Oglądałem, zwłaszcza do snu. Ci ludzie byli z innego świata, świata w którym do szczęścia wystarczył, #!$%@?, wałek do farby co równo smaruje i nie skapuje. Lub zestaw noży, 3 noże + 8 noży gratis i możesz nimi ciąć podeszwe buta albo młotek. Lepszy świat.
Te ryje z big brothera kojarze ale to już nie to samo, cuchneło biedą i smutną codziennością.
@Qrin EJ, JARALEM SIE ZE BEDE PRZERABIAL METAL NA PINIONDZE TYM XD. Maszynka do waty cukrowej, ile się oprosiłem. Ale moze to I lepiej. Zresztą, życie zweryfikowało - niby ja bylem głupi bp chciałem Mango, a parę lat później mamuśka kupiła kocyk za 2'5k na pokazie xDDD
@Qrin Phi. Zanim powstali kablówki były anteny zbiorcze. I tam Tvp1 Tvp2 może coś jeszcze polskiego I pewnego dnia-nagle dodali dwa programy zachodnie. Eurosport I coś szwabskiego. To był tak piękny zachodni wiatr z 1990 roku, że ja siedziałem I na tym niemieckim kanale telezakupy tłukłem. Pastę DIDI SEVEN dozgonnie pamiętać będę.