Wpis z mikrobloga

  • 1
Święta coraz bliżej. Myśleliście już o co poprosilibyście swojego mikołaja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzegrywWykopek: no ja tez nie, choc pewnie jakbym #!$%@? stuleje z mozgu to moglbym spokojnie miec. Pewnie bym sie nawet rozowego znalazl, pamietam wlasnie, ze rozmawiajac z takimi bardziej stulejarskimi rozowymi w studbazie to one wykazywaly wieksze zainteresowanie mna, niz ja nimi. Jakbym mial choc troche rozumu w glowie to bym to wykorzystal, ale wtedy to ja nawet o tym nie myslalem. Przez normikow to nawet ok bylem odbierany, z
  • Odpowiedz
@Norbinax: ja nie boje sie mowic, ale boje sie odezwac, jak sie zrobi pierwszy krok wzgledem mnie to wlacza sie V12 dynaminy i przejmuje rozmowe. Specyficzny rodzaj #!$%@?, ja wrecz czekam az ktos sie do mnie odezwie, aby robic show...
  • Odpowiedz
@Norbinax: ogolnie mam plan wychodzenia ze #!$%@?, ktory powolutku realizuje. Jak bede szukal rozowego to raczej przez internet, z osoba, ktora w jakims stopniu znam nie mam problemu rozmawiac, w sumie z nieznajoma tez nie, tylko jak przelamie sie pierwszy krok
  • Odpowiedz