Wpis z mikrobloga

Tak mnie wzięło ostatnio na #nostalgia i zacząłem oglądać #transformers dziś oglądnąłem pierwszą część którą ostatni raz widziałem chyba w dniu premiery. I jakie to jest gurwa zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°) Film ma już prawie 10lat i jest to prawdopodobnie najlepsza część transformerów jaka powstała. Młoda Megan Fox, Świetna obsada, film przepełniony idealnie doprawionymi żartami pasującymi do sytuacji np gdy ten mały robocik ściąga spodnie samowi a ten w samych gaciach ucieka przed nim lub samochód stalkujący głownego bohatera xD śmiechłem wiele razy podczas oglądania filmu i jeszcze ten soundtrack dodający takich emocji :P . Świetne sceny akcji np. na pustyni w Katarze(Quatar) kiedy ten robo scorpion atakuje wojskowych. No Kurde zapomniałem jaki ten film był świetny lat już ma ale poziom wysoki polecam obejrzeć kto nie widziałem a kto widział i zapomniał jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zupełnie nie rozumiem tych niskich ocen dla tego filmu :( Wiele narzeka bo Micheal Bay, wybuchy, flaga amerykańska i prezydent usa według mnie to troche przyczepianie się do byle czego i hejtowanie bo inni hejtujo. :D
A film to takie motzne 9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film
  • 7
@rudy2007: To też ją nie miło wspominam chyba :P
Trójkę już milej bo ten robot gąsienica fajną rozwałkę robił a w czwórce ten robo dinozaur jakoś taki do mnie nie przemawiał za bardzo. Mimo wszystko te filmy ogląda się świetnie i licze że kolejna część która jest w produkcje również taka będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)