Wpis z mikrobloga

Jak to jest że bronimy życia poczętego ale już dwie kochające się osoby tej samej płci: do gazu, powiesić, rozstrzelać ?
Przejrzałem tylko pierwsze 300 komentarzy z 11 tys. i takie kwiatki. Swoją drogą troling jaki tam się wywiązał jest nie z tej ziemi, najlepsze są zdjęcia autorów chamskich komentarzy z ich własnymi wpisami, kilka poniżej.
#tolerancja #neuropa #4konserwy #rakcontent #bekazpodludzi #bekaznarodowcow #facebook #homoseksualizm
saakaszi - Jak to jest że bronimy życia poczętego ale już dwie kochające się osoby te...

źródło: comment_yuMZM8toHjisgU5gUBnlwZorr0S0dhIv.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@saakaszi: Wszystkie tego typu komentarze są pisane przez ludzi o inteligencji meblościanki. Największe zakały tego narodu, czasami dla zabawy znajduje tego typu komentarze napisane przez gimbów i jeśli mają wpisaną szkołę na profilu FB to wysyłam ładnego screena na szkolnego maila.
  • Odpowiedz
  • 142
@saakaszi to jest straszne jak ogromną nienawiść mają w sobie ci ludzie.
To głupie zdjęcie, a miażdżąca ilości komentarzy to życzenie śmierci i obrzydliwe obelgi.
Jak w chlewie
  • Odpowiedz
Wszyscy tak bronicie tych gejów, ale jedno jest prawdą , gejostwo i inne tego typu rzeczy nie są normalne. Jezeli jestes gejem lesbijką ok bądź ale proszę nie chcę tegi widzieć nie chce tego oglądać. Niech sie nawet całuje z tym chlopakiem robi zdjecia ale nie wrzuca na pieprzone stronki gdzie wszyscy to widzą.
  • Odpowiedz
@Babuszka_z_Rasyji: Tylko że teraz szambo się wylało i takich zdjęć dodawanych są dziesiątki, większość jako zarzutki, tak dla beki, a wystarczyło sprawę przemilczeć i pewnie nikt by nawet się nie dowiedział.
  • Odpowiedz
@Babuszka_z_Rasyji:

ale proszę nie chcę tegi widzieć nie chce tego oglądać. Niech sie nawet całuje z tym chlopakiem robi zdjecia ale nie wrzuca na pieprzone stronki gdzie wszyscy to widzą.


co za wybujałe ego, panicz nie chce oglądać zdjęć, panicz skroluje dalej; nie ma niczego złego i nienormalnego w powyższych fotografiach, i nie jest to zabronione prawnie, handluj.
  • Odpowiedz