Wpis z mikrobloga

Jak to jest że bronimy życia poczętego ale już dwie kochające się osoby tej samej płci: do gazu, powiesić, rozstrzelać ?
Przejrzałem tylko pierwsze 300 komentarzy z 11 tys. i takie kwiatki. Swoją drogą troling jaki tam się wywiązał jest nie z tej ziemi, najlepsze są zdjęcia autorów chamskich komentarzy z ich własnymi wpisami, kilka poniżej.
#tolerancja #neuropa #4konserwy #rakcontent #bekazpodludzi #bekaznarodowcow #facebook #homoseksualizm
saakaszi - Jak to jest że bronimy życia poczętego ale już dwie kochające się osoby te...

źródło: comment_yuMZM8toHjisgU5gUBnlwZorr0S0dhIv.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Swiatek7: PEWNIE SAM JESTEŚ PEDAŁ HEHE


Nigdy nie ogarniam co ludziom do tego xD Przecież to nie jest tak, że taki gość kichnie na nich i nagle też im się zachce zabawiać penisem kolegi więc o #!$%@? chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Wszyscy tak bronicie tych gejów, ale jedno jest prawdą , gejostwo i inne tego typu rzeczy nie są normalne. Jezeli jestes gejem lesbijką ok bądź ale proszę nie chcę tegi widzieć nie chce tego oglądać. Niech sie nawet całuje z tym chlopakiem robi zdjecia ale nie wrzuca na pieprzone stronki gdzie wszyscy to widzą.


@Babuszka_z_Rasyji: Co dla Ciebie znaczy "normalne"? Bo to naturalne, że część społeczeństwa jest homo. I co
  • Odpowiedz
@saakaszi: I dlatego potrzeba w Polsce uregulowania prawnego w sprawie mowy nienawiści... Sam też kiedyś coś takiego zgłaszałem do ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych, mając nadzieję że zgłoszą gdzie trzeba i odpisali mi że nic nie mogą zrobić bo mowa nienawiści nie jest ścigana z urzędu i trzeba by wytaczać cywilny proces...
  • Odpowiedz
uważam że takie zdjęcia powinny być tylko w swoim gronie. Homoseksualizm wśród ludzi nie jest do końca normalny. Jeżeli ktoś jest i się z tym nie obnaża to jest ok. Nie chcę jakis dziwnych praw itp.


@frems: Na jakiej podstawie twierdzisz, ze u ludzi nie jest do końca normalny?

Nie roznicie sie niczym od tych sebow z komentarzy. Jeden wrzuca zdjecia innych i sie z nich nasmiewa, a drugi robi przypal w szkolach jakims dzieciakom ktore nie rozumieja za bardzo i tak z czego
  • Odpowiedz
Haha homosie jak zwykle chcą przywilejów. Takich jak: swobodne wrzucanie swoich zdjęć do internetu, bezproblemowe funkcjonowonanie w przestrzeni społecznej jak hetero, niebycie wyzywanym od pedałów, unikanie gróźb śmierci.
  • Odpowiedz
@Swiatek7: Tak dla uściślenia. Ten Przemek Lis też skomentował to zdjęcie tak jak ci inni, którzy hejtowali i wyzywali w komentarzach? Pytam, bo wszedłem na wpis i nie widzę tego komentarza p. Lisa, a popieram jego ideę, ponieważ taką ksenofobię i mowę nienawiści trzeba tępić w zarodku. Z takiej retoryki nic dobrego nie może wyniknąć. Może ci ludzie się czegoś nauczą.
  • Odpowiedz