Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu rozglądałam się za porządną derką dla Zorki. Podczas chłodu(już w sumie od początku jesieni) nasze spacery ogarniczały się do wyjścia na 5 min siku i do domu. Długo szukałam czegoś odpowiedniego dla nas, tak żeby ciepło i wygodnie było psu, a dla mnie było funkcjonalne i ładne. Firma LUKAR zajmuje się głównie derkami i okryciami dla koni. Ma także ofertę dla psów, a jako że Zorka to też taki mały konik - zdecydowałam się :) Derka odszyta jest na wymiar, b.wysokiej jakości, świetny materiał - nie brudzi się, łatwo się czyści. Z boku obszyta odblaskową taśmą - bardzo się przydaje wieczorami. W podstawowym projekcie przewidziany jest rzep - ja jednak znając temperament psa, poprosiłam o doszycie dodatkowego paska. Derkę Zora nosi i do szelek i do obroży. Od wew. podszyta jest miękkim i ciepłym polarem. Jest ocieplona i grubsza. Na tyłku naszyłam Zorce serduszko z odblaskowego materiału który LUKAR dorzucił na moją prośbę do zamówienia :) Derka sprawdza się super, zapinam ją luźno na rzep, ale mogę też spokojnie zapiąć ją troszkę mocniej by bardziej przylegała do ciała. Najważniejsze - oddaje dużo ciepła i grzeje psią pupę :) Polecam!
PS. Jest wiele wzorów do wyboru :D I poduszki dla psów też szyją - też mamy!

#psy #pies
#zorabull - polecam - użyj tagu jeśli chcesz widzieć więcej, lub wrzuć go na czarną listę jeśli nie chcesz widzieć moich postów.
#bulterier #smiesznykonik #smiesznaswinka #smiesznypiesek #madeinpoland
Pobierz m.....l - Od jakiegoś czasu rozglądałam się za porządną derką dla Zorki. Podczas chło...
źródło: comment_KOqs5UvivNkmCdYgyZ6N1ePWOUahY3u4.jpg
  • 6