Wpis z mikrobloga

Bo budynki wymagają głupich ilości drewna... Jak go nie znajdziesz dużo na mapie to nic nie ugrasz.


@chciwykrasnolud: Każde miasto wymaga dużych ilości surowców(najbardziej #!$%@? jest w tej kwestii Wieża) , na impossible nie ma różnicy czy ruda czy drewno, bo ze wszystkim zaczynasz na 0.
  • Odpowiedz
[ #pasta #byloaledobre ]

Eh panowie coraz więcej amatorów się pcha do zabawy hehe. Mam nadzieję że przejdzie ta nowelizacja ustawy i będzie można grać w Heroesa dopiero jak się zda państwowy egzamin. Bo tak ludzie bez licencji grają. I co? "wybiorę zamek i będę #!$%@?ć archaniołami i se wskrzeszać jednostki hehe. Niech jednostki z twierdzy, inferno i innych zamków dla podludzi giną na wojnie, ja nie stracę nikogo."
No panowie tak
  • Odpowiedz
@Asterling: Cóż, nie każde miasto może zbudować siedlisko behemotów w 1 tygodniu gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KK44: Conflux może ;-)

do tego miasto moze generowac spore zyski dzieki skarbcowi i ma dobrych bohaterow


@Fevx: to jest wypaśne. skarbiec to orka totalna jeśli chodzi o zasoby. ;-)

Bastion to nie jest zamek strikto ofensywny. Nie można do ofensywnej armii dawać entów i krasnali, bo nawet
  • Odpowiedz
@KK44: Ja mówię #!$%@?, tylko Nekropolia na szkieletach, efekt kuli śnieżnej i lejesz wszystkich aż miło, a jak jeszcze siądą Ci artefakty i będziesz mógł zamiast szkieletów wskrzeszać licze to już w ogóle rozpiździaj na polu bitwy absolutny.
Ewentualnie Cytadela, ale nie na jakichś #!$%@? gnollach czy innych reptilianach. Ważki, wiwerny i przede wszystkim te jebitne większe gorgony, które mogą spojrzeniem ubić pół oddziału wroga. To jest miód, to jest życie,
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: chodziło mi o chodzenie na mapie przygody. W bitwie to i tak najlepiej się sprawdzają jako ruchome łatacze dziur w murach zamkowych
Co do armageddonu- nie pamiętam jak z confluxem, ale loch miał gościa od magii ognia, czyli i tak większy DMG.
  • Odpowiedz