Wpis z mikrobloga

  • 210
@Asterling: czemu slaby...
centaury najlepsze z 1 poziomu
krasnoludy swietne w defensywie, wiele razy mi wygrywaly bitwy zostajac na koncu
elfy genialne na 3 poziomie, robia spustoszenie
pegazy troche niewypal ale jak trzeba zablokowac cos strzelajacego to zadadza spory dmg
enty analogicznie jak krasnoludy i jeszcze zatrzymaja mocne jednostki wroga samemu biorac wszystko na klate
jednorozce solidne
smoki solidne
do tego miasto moze generowac spore zyski dzieki skarbcowi i ma dobrych
  • Odpowiedz
I tak bastion jest słaby.


@Asterling: Generalnie to gówno prawda. Każde miasto ma swoje plusy i minusy. A na dodatek gdyby to rozważać do prawdziwej rozgrywki(losowa mapa i turnieje) to nigdy nie masz jednego miasta - zawsze znajdziesz inne w pobliżu i można stworzyć ładne combo z prawie każdym innym miastem(oprócz Nekro pożerającego morale, rzecz jasna).
  • Odpowiedz
@Queltas:
@OldFuckinPyroRex:

Wiadomo, że w late game jest op, ale w mid game na średniej mapie jak ci się poszczęści z umiejętnościami, to lisze+wampiry+rycerze są też mocni.
Zresztą dużo też zależy od bohatera, bo jest kilku, którzy mogą ci wygrać grę w early [zamek-adela, bastion - ryland(trochę jednostek i dyplomacja op)] albo late game potwory np. isra, czy ten #!$%@? z cytadeli z płatnerstwem w masterce
  • Odpowiedz
@ziel0ny: ktoś tu nie umie grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bastion to nie jest zamek strikto ofensywny. Nie można do ofensywnej armii dawać entów i krasnali, bo nawet z logistyką nigdy nie dojdziemy do wroga.
Co do wrót- nadrabiają zdolnościami i liczbą ( chory przyrost fenixów)
Necro na XL/XXL to must ban, a przynajmniej na tych z żywymi przeciwnikami. Zamek z krzyżowcami imba, infeno kuleje jednostkami,ale nadrabia
  • Odpowiedz
no może gorsze są tylko wrota żywiołów


@ziel0ny: chryste xD

to gówno z rusałkami i feniksami jest ZBYT silne, a przychodzi taki... a szkoda strzępić ryja

Necro na XL/XXL to must ban


@Saper9: Yup.

Szkieletuje taki dziad w necro wszystkie 1lvl i 2lvl jakie mu się nawiną z innych zamków, dorzuca do szkieletorni zombiaków (na #!$%@? one komu, nie wiem, ja to zawsze zmieniałem w szkielety) i biega potem taka
  • Odpowiedz
@ziel0ny mozesz robic z siebie debila, ale na kazdym turnieju Conflux jest banowany. Ma duzo jednostek strzelajacych, latajacy pierwszy poziom i odradzajace sie feniksy. Jak nie grasz jednym bohaterem tylko cala armia, to ten zamek jest nie do pokonania (no chyba ze duza mapa i nekro xD)
  • Odpowiedz