Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się zorientowałem że w zasadzie minęło 5 lat od premiery prawdopodobnie jednej z najlepszych gier ostatnich lat czyli #skyrim z racji że kiedy wychodził miałem gówno kompa który grę ledwo ciągnął (Athlon 2500+ 1,83 GHz, 1GB ramu , radeon hd 3850 agp 512 vram) ale i tak grę ukończyłem. Do piątej części starych zwojów wróciłem rok później po zakupie nowej jednostki ale nie miałem wtedy czasu więc odpuściłem. Dziś z racji że umieram 37 stopni, katar i ogólnie mój czas już blisko( #chorujzwykopem )postanowiłem ją sobie odświeżyć i ... WOW Żeby nie było odpaliłem sobie grę z teksturami do hd i jest to skyrim oryginalny nie remaster. Gra się w zasadzie nie postarzała i o ile taki hurr wiedźmin 2 durr chociaż świetny i nadal ładny oraz bardzo grywalny, trochę już się postarzał to skyrim nadal daje radę a w 2011 zamiatał. To tyle chciałem się troszeczkę podzielić takimi moimi przemyśleniami po 5 latach od premiery tego cudeńka.


#gownowpis #skyrim #pcmasterrace #chorujzwykopem #gry i trochę #11listopada
  • 3
  • Odpowiedz
jednej z najlepszych gier ever czyli #skyrim


@jakbedziewsb: Muszę sobie w końcu znaleźć jakiegoś mema, który dobrze by oddawał ten specyficzny miks zażenowania, pogardy i współczucia jaki odczuwam czytając tego typu teksty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz