Wpis z mikrobloga

Mirki, zamęczam Was ale zmieniła mi się koncepcja:P

Potrzebuje urządzenia do nagrywania w kuchni ( gotowanie ) i teraz pytanie, wolałbym lustrzankę ( przyda się do fot ) , jeżeli tak to jaką + jaki mikrofon, jeżeli nie to jaka kamera i jaki mikrofon:)?

Drugi temat to jakim programem montować na OS ?
Z góry dziękuję za pomoc!
#apple
#kamery
#filmowanie
#fotografia
#montaz
  • 27
@Aditor: @panbaton: Tamron 28-75 jest bardzo fajny. Ale z drugiej strony do cropa może być za długi, ja go używam z 6d i bardzo sobie chwale jak za ~1000zl. Co do puszki się nie wypowiem, bo nie mam doświadczenia z tymi tańszymi Canonami. DR05 jak najbardziej, używam i jestem zadowolony. Statyw jest gowniany, ale jeśli nie będziesz chciał nim panoramować to będzie ok. Lampa - mam Yongnuo YN-300III i jestem
@Aditor: mam jakiegoś Videomate. Ale po nim kupiłem Benro. A po Benro Manfrotto jak mi się z Benro 6d wysunął. Dobrze, ze miałem założone stare szkło na M42, bo jak by mi Lka jakaś spadła, to bym się chyba popłakał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aditor: ja jak zaczynałem to miałem (a w sumie jeszcze mam, bo żal sprzedawać) 28 f2.8, 35 f2.8, 50 f2, 135 f2.8 i 80-200 f3.5. Teraz praktycznie wszystko ogarniam Tamron 28-75. A w sumie ogarniałem, bo trochę za krótki był i na przyszły sezon już kupiony 24-105 f4 L Canona