Wpis z mikrobloga

Polscy seksuolodzy: Homoseksualizm jest normalny - handlujcie z tym

W sumie trochę głupio w XXI wrzucać takie oczywistości ale jak widać po tym co się ostatnio dzieje - jest potrzeba. Wysyp populizmu skierowanego w homoseksualistów - pseudonaukowe wykłady, obwożone wystawy i pojawiające się głosy na temat penalizacji homoseksualizmu są groźne i prowadzą do pogłębiania podziałów w społeczeństwie.

Do tego stopnia, że Polskie Towarzystwo Seksuologiczne postanowiło wydać oświadczenie na ten temat. Polecam się z nim zapoznać - choćby po to, żeby przypomnieć sobie, że pisząc o osobach LGBT piszemy o naszych bliźnich, którzy obok normalnych problemów związanych z życiem mają całą stertę dodatkowych wynikających z tego, że
twórcy wystaw jak na obrazku nie za bardzo potrafią zaakceptować ich istnienia.

#polska #nauka #liganauki #gruparatowaniapoziomu #medycyna #mikroreklama
Sierkovitz - Polscy seksuolodzy: Homoseksualizm jest normalny - handlujcie z tym

W...

źródło: comment_fiLmrwlRBoYUSZn6Iv5iwufxH69UWuUx.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@Wiecznystulej: No - kiedyś się jeździło konno na targ i umierało na gruźlicę. Szczęśliwie już się tak nie robi. Świat się trochę posunął do przodu - szkoda, że twoja mentalność nie nadążyła. Ale jak się bardzo postarasz - jeszcze masz szansę.
  • Odpowiedz
Widziałam to przed chwilą na fb i miałam wrzucać, ale mnie uprzedziłeś ;)

Homoseksualizm już dawno jest wykreślony z listy chorób/zaburzeń.
Niestety to oświadczenie nic nie zmieni w tym nieludzkim państwie.
  • Odpowiedz
@Wiecznystulej:

i dobrze, kiedys pedalstwo sie leczylo.


Argument z serii "kiedyś to było tak zajebiście, a teraz się ludziom w dupach poprzewracało". To nie jest nawet konserwatyzm, to jest poziom australopitka.

Kiedyś trzeba było narobić po kilkanaście gówniaków, bo pewne było, że części się zemrze. Panowie wychodzili na polowanie, niekiedy po raz ostatni. Panie zbierały jagódki. Żyliśmy sobie w jaskini, komu to #!$%@? przeszkadzało?
A że głód? Choroby? Co z tego?
  • Odpowiedz
@Wiecznystulej:
Na przykład w jaki sposób? Lobotomią przedczołową? Czy elektrowstrząsami? Super terapia, bulwo...

Sam przyznaję, że mam czasem problemy z akceptacją tego typu osób ale generalnie toleruję ich istnienie. I serio im współczuję, gdy widzę tę falę nienawiści skierowaną w ich stronę.
  • Odpowiedz