Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem kupić na #aliexpress telefon CUBOT Dinosaur. Czy po wybraniu wysyłki z Niemiec, nie będzie dodatkowych opłat celnych? Jest tylko biały kolor obecnie z taką wysyłką, rozumiem, że lepiej taki brać, niż czarny z Chin? Czy to bez różnicy i szansa na dodatkowe opłaty jest taka sama?

Przy okazji pytanko o ten telefon, ma ktoś z nim może jakieś doświadczenia, jak wypada? Szukam właśnie coś na #android do 500zł. Dobra bateria, dobre parametry, kolega, który mi go polecił zadowolony, jedyny istotny minus na pierwszy rzut oka to średni aparat. Zależy mi głównie na bezproblemowej pracy i szybkim dostępie do wielu aplikacji. Plus wytrzymałość. Czy może szukać coś bardziej 'mainstreamowego', o telefonach Cubot to w sumie pierwszy raz niedawno usłyszałem ;)

#aliexpress #cubot
  • 2
  • 0
@SnikerS89 miałem cubot x16s kupiony z wysylka z eu. Był bardzo chiński - ale ładnie wykonany - szkło. Za te cenę polecał Ci redmi 3s 2/3gb
@SnikerS89: jak wysylka z UE to nie doliczaja. Kupilem niedawno podobny model cubota - note s (z roznic to ma 2g ram i ciut gorszy aparat). Prezentuje sie ladnie, wyswietlacz daje rade (jak na ta rozdzialke przy 5.5"), andek 6 bez badziewia i smiga calkiem przyzwoicie. Z wad natomiast glownie ten nieszczesny aparat, sredni gps, wskaznik baterii jest malo dokladny. Ogolnie bylem bardzo pozytywnie zaskoczony. Tylko kupilem go za jakies $75