Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Lidlu byłem sytuacji rozmowy kierowniczki sklepu z babką która przytargała 3 torby pustych opakowań:
- No bo ja bym to chciała zwrócić.
- Ale to nie mogą być całkiem puste opakowania
- A na stronie Lidla pisze, że mogą
- Nie, nie mogą proszę zadzwonić na infolinie która potwierdzi moje słowa. A tak poza tym skoro Pani nie smakowało to czemu Pani wszystko zjadła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Yyyy aha, do widzenia!
#lidl #cebulaki #heheszki
  • 24
@vasil: no to niech idą do sądu stać w kolejkach na zakładanie spraw lidlowi że #!$%@? całość i nie smakowała jednak

I tak 10 razy (historia z opakowaniami parówek)
Ale wiesz co, nawet jakbym cos kupił, nawet za 5 zl i by mi nie smakowało, to bym nie robił inby o te 5 zl, ze mi maja zwracać. Po prostu wiedziałbym, żeby już tego nie kupować.


@Reality: chyba nie zrozumiales akcji. To sklep wyszedl z inicjatywa ze bedzie zwracac wiec dlaczego piszesz "inba"? Czyzbys nie wiedzial co to slowo oznacza?
@karer: Nie rozumiem o co ci chodzi. Czemu nie miałoby być sensu kupować za 5 zł. Okazało się ze mi nie smakuje, wiec mam nauczkę na przyszłość i go nie kupuje.
Okazało się ze mi nie smakuje, wiec mam nauczkę na przyszłość i go nie kupuje.


@Reality: no dobra a sklep ci mowi "w takim razie oddamy ci 5zl" ale ty tego juz nie bierzesz bo 5zl to mozna wydac ale przyjac to juz nie. Czy dobrze zrozumialem twoj punkt widzenia?
@karer: Zle. :) Nie skorzystałbym z oferty dla kilku złotych i zaprzatal tym sobie głowy zeby wracać się do sklepu z nim, bo zazwyczaj nie kupuje się wielu produktów "do testowania", chyba ze teraz tak ludzie robią, żeby je zwracać. :P Miłego dnia.
Nie skorzystałbym z oferty dla kilku złotych i zaprzatal tym sobie głowy zeby wracać się do sklepu z nim


@Reality: nie musisz sie z nim wracac do sklepu. Wystarczy opakowanie po batoniku a to chyba nie jest ciezar. Skoro juz regularnie kupujesz cos w lidlu (bo nie sadze ze szedles specjalnie po batonika za 5zl skoro nie pojdziesz pozniej odebrac tych 5zl) to co ci szkodzi zabrac ze soba opakowanie?

Kolego