Wpis z mikrobloga

o samo z cenami, te same spodnei u kobiet 50pln, u mężczyzn 150pln, zwykly tshirt - 15vs40 pln


@Teec: @makmakp: przecież to totalna bzdura. męskie rzeczy nie dość, że są tańsze, to jeszcze wykonane z lepszych materiałów i lepszej jakości. porównaj sobie w takiej Zarze, Massimo Duttim czy nawet H&M. kobiety dużo łatwiej naciągnąć, zresztą to jest tendencja nie tylko ciuchowa, także w kosmetykach tak jest - pianka do golenia
Mój pasek w sieciówkach regularnie kupuje jeansy za ~50 zł, kupiła kilka marynarek za 70-100 zł (Reserved, H&M, Stradivarius), kiedy ja za spodnie muszę dać minimum 100 zł za największe gówno, a marynarka to jest 300 zł.


@durielek: no ale w takim budżecie to jest typowy segment szitu zrobionego z gównoliny, tutaj ceny są wręcz losowe, zależące od aktualnych promocji i obniżek. ja mówię jednak o porządniejszych ciuchach, z prawdziwego denimu,
@advert: ja mówię porównując w tych samych sklepach ceny - najtańsza marynarka dla kobiety w Zarze - 150 zł , dla faceta 300 zł. produkty lepsze jakościowo też mają taką rozbieżność w cenach. jak kupuję koszule w Wólczance na przykład to też mój pasek kupi w cenie mojej jednej koszuli dwie. Chociaż u niej akurat materiału idzie dużo mniej niż na mnie ;p