Wpis z mikrobloga

@funk: w sensie za mało farmy? Jak widzisz przy tych 200 cs mam full builda, problem w tym, że jak chce pchać linię, piszę do teamu żeby wracali bo idę defić/pushować topa/bota to w połowie drogi dwóch z mojego teamu atakuje 2vs4 i pada.
@kaab10: makro? Rozwiń.
@typowytypek: silver ale spadłem z golda. Nie biegam za kolejnymi killami, kończę linię ubijając enemy towera mając tak 4/1/X
  • Odpowiedz
@koters: chodzi o podejmowanie decyzji, typu baitowanie nashora itp. podam Ci przykład który jakiś czas temu wygrał mi gierkę, my w 4 siedzieliśmy w okolicach top/mid i widze, że drużyna przeciwna w 3 zaatakowali naszego toplanera to się nie zastanawiam tylko lece na barona zamiast mu pomagać, bo zresztą debil zamiast cofnąć się do bazy i iść w stronę barona, albo czekać na bocie na jakiś sygnał (miał tp) to
  • Odpowiedz
IGN


@llllllllllllllllllll: a czymże jest IGN? Nick/login?
@kaab10: To w ostatniej grze 2x pod rząd zginął mi jeden/dwóch z teamu, enemy team robił barona, 2x pod rząd ultem lux ukradłem barona. W poprzednich adc klepałem dragony jeden po drugim. Fajnie, że piszesz "tylko lece na barona", jak ja piszę "go nashor" bo 2-3 zabiliśmy to jeden klepie jungle, drugi wraca 3/4hp bo ma 3k hajsu i akurat jest
  • Odpowiedz
@koters: Na 99% nie robisz objectives'ów. Biegasz po mapie i szukasz fragów. 200-250 CS na AP/AD carry w 50 minut to bardzo słaby wynik. Prawdopodobnie wynika właśnie z tego, że nie pushujesz linii kiedy należy.
Jakie masz elo tak nawiasem?
  • Odpowiedz