Wpis z mikrobloga

Moje odczucia po przegraniu parę godzin w #mulegend, jutro niestety jest koniec zamkniętej bety.
dodam iż wszystko co tutaj jest napisane jest subiektywne.

tl;dr


Plusy gry

+Łatwa - Gra jest przyjemna i łatwa dla początkujących
+Auto-moving - Klikasz na mapę (które są dosyć duże) i postać sama sobie biegnie we wskazane miejsce
+Nie wymaga znajomości języka angielskiego - serio, gra prowadzi Cię za rączkę i wszystko pokazuje strzałkami lub na minimapie.
+Fajny rozwój umiejętności - mamy 14 umiejętności do których możemy dodać po 3 kryształy które podnoszą statystyki + 3 umiejętności specjalne które dostajemy na 25 45 i 65 lv
+Wierzchowce
+Pety
+Małe wymagania systemowe - Tutaj link do wymagań
+Lochy - w lochach możemy wybrać poziomy trudności które zwiększają procentowo drop borni, hp potworów itp
+Fizyka - bardzo podobna do tej w diablo 3
+Gra ze znajomymi
+Combo kill - to samo co w diablo 3
+Wymagające walki bosami - nawet na niskich poziomach trudności
+Duży plecak - w którym jest auto segregacja i każdy przedmiot zajmuje jeden slot.
+WINGI
+Dźwięk - bardzo fajne dźwięki efektów takich jak teleportacja itp (mam wrażenie za #!$%@? z diablo 3 lub bardzo podobne)
+Wszystko akceptujemy i pomijamy spacją
+Krótkie czasy ładowania map

Minusy Gry - a raczej w większości błędy które najpewniej w pełnej wersji gry znikną

-Spadek klatek - no tutaj to już grałem w 25 fps na dosyć dobrym sprzęcie
-Niewidzialni wrogowie
-Muzyka mi czasami nie pasowała do aktualnych wydarzeń
-Znikająca mapa - kontur mapy znika ale znaczniki zostają, reset gry naprawia tego buga.
-Gra jest duża - 10 gb waży
-Słaba grafika - jak na tak dużą gre grafika jest słaba
-Włosy nie rzucają cienia
-Postacie nie mają głosu

Jedynie czego się boje to że gra będzie p2w, fajne by było jak by był system znany z #pathofexile
No i to wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #pcmasterrace #muonline #mu #mmorpg
P.....a - Moje odczucia po przegraniu parę godzin w #mulegend, jutro niestety jest ko...

źródło: comment_FJnaNbSbxUGNZ8GaYb7cfCba6hCWTpob.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach