Wpis z mikrobloga

SE D750i, dostałam po ojcu w takim śmiesznym etui ze sznureczkiem. Pech chciał, ze na końcu sznureczka była mała kuleczka, która bardzo sie spodobała mojemu psu pewnej nocy. Po trzech dniach jak go miałam, obudziłam sie z całym pogryzionym telefonem. Jak łatwo sie domyślić więcej telefonów po tacie nie dostałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_QKG0SOnGMbiHdXA8pYvm8RFE3AzVqSBu.jpg
@mariner0s: może nie był to mój pierwszy telefon ale ta zabawa z wgrywnaiem softu jeśli dobrze pamietam se w580@w850, slot na karty M2 które były #!$%@? drogie i małe. Możliwość modyfikacji na 10 tyś sposobów. Simlocka można było nawet ściągnąć w domu i ta zabawa w szukanie modyfikacji na ruskich stronach z tłumaczem google a na końcu ryzyko bo nigdy nie wiadomo co się tak na prawdę wgrywa. Pamiętam, że sam
Pobierz
źródło: comment_daNTCqeKp0R6IMWdmOg02HytZPgs5mzG.jpg
@mariner0s: za pieniądze ze sprzedaży k700i i paru groszy oszczędności kupiłem w komisie wymarzone n70. Tony Hawk z ngage śmigał pięknie, nawet filmy z napisami na nim oglądałem xD dodatkowo filmy kręcił w 480p(24klatki chyba!).. a pewnego ranka sie obudziłem i wyświetlacz był rozlany/#!$%@? co, ale wyświetlał losowe kolory i jakieś dziwne mozaiki tworzył :(
Edit: no i ta klapka z tyłu, jak ktoś ma tak jak ja i musi non
Pobierz
źródło: comment_hXK1IaMWvbGNn1PNH2I9uSDjmeWHwRZc.jpg